Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

В'язання гачком безрукавки

В'язання гачком безрукавки - суцільне задоволення. В'язання гачком безрукавки досить просто і швидко в'яжеться не тільки досвідченими майстрами, а й початківцями любителями. Для прискорення самого процесу (в'язання гачком безрукавки) і отримання в'язаного виробу в найкоротші терміни краще всього вибирати простий візерунок - такий, як сітка,і гачок середнього або великого діаметру. У такому випадку (в'язання гачком безрукавки) зв'язати безрукавку можна всього за три години, і вона зможе стати оригінальним і неповторним доповненням до будь-якого вбрання.

Для створення більш витонченого і більше ошатного варіанту безрукавки потрібно більше часу і певні навички в'язання, але,маючи терпіння і фантазію, більш тонку нитку і маленький гачок, можна створити дуже гарний ажурний шедевр.

Зв'язати безрукавки гачком можна і мереживні, використовуючи дуже цікаве філейне або стрічкове мереживо. Процес такого в'язання безрукавки гачком потребують більшої праці і часу, але в підсумку така модель,створена своїми руками (в'язання гачком безрукавки), порадує надзвичайною красою і дивовижною ошатністю. Складність в'язання мереживний безрукавки полягає в викрійці, яку потрібно попередньо підготувати. Згодом збірка виробу буде здійснюватися саме на ній. Кріплення стрічкового мережива буде проводитися за схемами викрійки.Відомі спеціалізовані журнали і книги пропонують величезну безліч найрізноманітніших схем для в'язання безрукавки гачком. Труднощі в'язання саме мереживний безрукавки гачком полягає в досить складному зшиванні в суцільне полотно окремо пов'язаних смужок, тому нерідко перевагу віддають іншим видам в'язання безрукавки гачком.Виконавши шви з боків і на плечах, горловину і пройми для рук потрібно обв'язати кількома рядами напівстовпчиків або стовпчиків без накиду, але при цьому не сильно утягівая нитку. Для підкреслення основного візерунка або кольору безрукавки гачком можна при обв'язці використовувати нитку підходящого контрастного відтінку або кольору.Додаткову декоративну обробку такої безрукавки гачком робити не потрібно, інакше вона загубиться на тлі ажурного візерунка.

В'язання гачком безрукавки дійсно захоплююче і цікаво, а в'язати гачком безрукавку - ще й досить просто. Головне - фантазія і трохи вміння, вільний час і пристрасне бажання творити самому.

Додати коментар


Захисний код
Оновити