Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стильні спідниці

Стильні спідниці повинна носити кожна справжня жінка. Жоден жіночий гардероб не може обійтися без такого предмета жіночого туалету, як стильні спідниці. Саме стильні спідниці дарують кожній жінці жіночність та сексуальність. Спідниці стильні не тільки роблять жінку елегантною і вишуканою, але й приковують до неї зацікавлені погляди чоловіків. Різноманітність форм і забарвлень, якими славляться стильні спідниці, може задовольнити будь-яку модницю. Спідниці стильні є універсальною одягом, так як завдяки широкому вибору можна підібрати стильні спідниці як для роботи, так і для відпочинку.

Абсолютно кожна жінка має в своєму гардеробі хоча б одну спідницю, навіть якщо вона вже давно вийшла з моди.Вона не втрачає свого значення, так як стильні спідниці символізують для кожної представниці жіночої статі сімейне вогнище і особисте благополуччя. З року в рік ви бачимо все нові і нові моделі спідниць, створені іменитими дизайнерами, і стильні спідниці кожен раз вражають світову громадськість своєю красою і величчю. Буває так,що за модними і цікавими спідницями ми вже нічого не помічаємо, тому деякі дизайнери стали створювати окремі покази мод спеціально для спідниць.

 

В даний час існує декілька видів найстильніших і примітних спідниць. Першим з них є спідниця-олівець. Дана модель спідниці є дуже облягає,тому чудово вимальовує кожен сантиметр жіночого тіла. Тим не менш, варто зауважити, що носити такий фасон можуть тільки ті, хто володіє по-справжньому гарною фігурою і впевненістю в собі. Такі стильні спідниці не приховають навіть найменший недолік, а тільки підкреслять його. Довжина спідниці достатньо індивідуальна,але найчастіше спідниця прикриває коліна. Як правило, укорочені стильні спідниці користуються успіхом у завзятих молодих дівчат, а строгий діловий стиль передбачає довжину від коліна до середини гомілки. Не варто підкорятися покликом моди, якщо вам подобається щось інше. В якості моделей вечірнього гардеробу можна вибирати спідниці будь-якої довжини,переважно з атласу, парчі, оксамиту та шкіри.

Не менший інтерес приковують до себе і овальні стильні спідниці. Незважаючи на цікавий крій, зустріти такі стильні спідниці в реальному досить складно, що пов'язано з тим, що ці стильні спідниці вимагають наявності ідеальної фігури. У цьому сезоні стильні спідниці так само популярні, як і спідниці-олівці. Основний акцент в таких спідницях ставиться на лінію стегон. Оскільки візуально стегна будуть здаватися трохи пишніше, то до подібних спідницям краще підбирати верх з широким рукавом, що допоможе дещо врівноважити фігуру. Особливим успіхом користуються такі моделі, як спідниці-балони та спідниці-тюльпани. Їх відмінність від інших становить в тому,що ці стильні спідниці внизу збираються на гумку, що зручно під час сильного вітру.

Спідниці стильні, як ніяка інша одяг, ввібрали в себе тенденцію до асиметрії. Можна відзначити, що асиметричний покрій спідниці зовсім не псує, а, швидше, надає їм особливу чарівність. Подібні спідниці стильні підходять як для роботи, так і для відпочинку.Найчастіше крій спідниці досить складний, і для того, щоб його підкреслити, найчастіше використовуються однотонні тканини. Вигідність асиметричного крою в тому, що він легко може приховати будь-які наявні недоліки фігури. Така спідниця, без сумніву, приверне увагу будь-якого чоловіка.Хоча в нашій культурі пишні стильні спідниці і не мали особливого визнання, згадати про них також потрібно. Спідниці-пачки були популярні тільки у невеликої кількості молоді, хоча в країнах Західної Європи такі стильні спідниці мали великий успіх. Можливо, це пов'язано з кліматичними особливостями нашої країни. Якщо ви є володаркою широких стегон і осикою талії, то вам як не можна краще підійдуть спідниці в шотландському стилі.

У цьому сезоні сюрпризом стало повернення на світові подіуми максі-спідниць. Але не варто спокушатися, так як мода змінюється надзвичайно швидко, а ми не завжди встигаємо під неї пристосуватися.Кожен сезон ми знаходимо на світових подіумах відгомони моделей минулих днів, але вже оригінально і творчо допрацьовані.

Додати коментар


Захисний код
Оновити