Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Білий костюм

Білий костюм зазвичай відноситься до одягу, властивій певним географічним місцям. Приміром, у Чехії білий костюм - символ представників певних народностей. Зазвичай народні костюми складно піддаються класифікації за історичним принципом.

Чоловічий білий костюм користується популярністю в якості офісного одягу в літню пору року,так як в цей період дрес-код пом'якшує свої вимоги. Білий костюм - елемент більш легкого стилю, а значить - можна виключити краватку, ремінь і шкарпетки.

Чудовим доповненням, який вибирає білий костюм, стане контрастного кольору хустку. Смокінг також є аристократичної різновидом білого костюма.У світлому смокінгу (білий костюм), як і в білому костюмі, можна відправитися на вечірні урочистості, круїзи і т.п. Колірна гамма костюма може варіюватися від білої до світло-бежевою. Грунтуючись на останніх модних тенденціях, світлий чоловічий білий костюм нерідко використовують в якості весільного вбрання нареченого.Класичний білий костюм відмінно може бути замінений білим фраком, смокінгом або сюртуком. Такий одяг нареченого (білий костюм) тільки підкреслить його витонченість і чудовий смак. У білому костюмі він буде виглядати справжнім казковим принцом.

 

Сучасні світові модні тенденції показали,що дизайнерами в останніх колекціях нерідко використовується білий костюм, білий костюм буде особливо популярний. Перше місце на модних подіумах належить білому брючному костюму - символу елегантності, жіночності та неповторної краси.Стежать за тенденціями визнані модниці обов'язково включать в свій гардероб білий костюм, особливо його брючні варіанти.

Спочатку білий костюм підкреслював невинність, непорочність і красу. За допомогою цього кольору можна не тільки перетворити й освіжити жінку, але і виділити її стиль і вишуканість.Для брючного білого костюма в цьому весняно-літньому сезоні вибираються ніжні натуральні тканини, відсутність пихатості та надмірного декору, облягаючі і підкреслюють достоїнства силуети. Загалом - завжди модний класичний білий костюм. При цьому білий костюм - аж ніяк не нудний або одноманітний. Зацікавитися можна вишуканістю фасонів,Білосніжні і витонченістю матеріалів. Модний білий костюм 2011 виражений не тільки в білому кольорі, але і в перлинно-сірому, ніжно-кремовому та інших м'яких відтінках. Саме за допомогою досить суворого білого брючного костюма можна додати образу свіжості і новизни після напливу фарб і аксесуарів минулого модного сезону.Мета зусиль модних дизайнерів в цьому сезоні - створити образ сучасної сильної жінки. Досягти цієї мети просто за допомогою білого костюма. Жіночний елементи у вигляді драпіровок, воланів і рюш - атрибути минулого. У новому сезоні особливий наголос робиться на стильну, вишукану і неймовірно красиву строгість.Дуже модно в цьому сезоні носити білий костюм не тільки на роботі, але і вдома. Єдине правило - білий костюм повинен добре сидіти по фігурі.

Додати родзинки білому костюму можна за допомогою тонкого пояса, що перехоплює талію. Сучасна мода також пропонує урізноманітнити білий костюм бриджами і жилетами. Наприклад,приміряти і купити білий костюм, представлений дизайнером Michael Kors, захоче будь-яка покупниця.

Спостерігаються останнім часом тенденції говорять про те, що завдяки зусиллям модних модельєрів білий костюм втрачає свою приналежність тільки до ділового стилю. Білий костюм втрачає свою офіційність,а значить - стає більш поширеним і в інших стилях. Тепер у білому костюмі можна з'являтися не тільки на роботі, але й на прогулянках по місту і на зустрічах з друзями. Нарешті сучасна жінка отримала можливість носити дизайнерський білий костюм не тільки в ділових цілях,і це не може не радувати будь-яку представницю прекрасної половини.

Додати коментар


Захисний код
Оновити