Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Фірми костюмів

Фірми костюмів означають знак якості. Найчастіше, саме фірми костюмів вирішують визначальну роль при покупці костюма. Російський ринок і фірми костюмів як чоловічих, так і жіночих, представлений широким вибором зарубіжних і вітчизняних фірм - виробників. При виборі покупець губиться в тому достатку виробників,які йому пропонують аналогічну продукцію. Однак костюми і комплекти, які відповідають усім вимогам якості, запропонувати може далеко не кожен виробник. Важливу роль в питанні вибору фірми костюмови відіграє також ціна.

Дійсно якісні костюми всесвітньо відомих фірм Dalmine, Loro Piana, Zilli,Artioli або Valentino можуть собі дозволити далеко не всі. У зв'язку з цим є необхідність розкрити завісу над брендами, які випускають лінії чоловічих, жіночих або і тих, і інших одночасно костюмів. Багато вітчизняних фірм на сьогоднішній день можуть собі дозволити випуск якісних і стильних костюмів як для жінок,так і для чоловіків за цілком доступними цінами.

 

У певних колах визнані деякі бренди, ділові костюми яких давно стали еталоном стилю і якості. Серед них в основному фірми із загальносвітовою славою та історією розвитку, що нараховує не одне десятиліття. Серед таких брендів (фірми остюм) можна вказати Trussardi, MaxMara, Barclay, Chanel,Armani та інші. Костюми цих фірм, звичайно, коштують не дешево, але якщо є необхідні кошти, то така покупка буде вельми корисною і вдалою.

Якщо все ж зупинятися на костюмах більш низької цінової категорії, але з непоганою якістю - можна звернути увагу на іспанського виробника «Zara».Силуети костюмів тут відмінно сідають по фігурі, особливо цікаві моделі приталених піджаків цієї фірми. Є як жіноча лінія костюмів, так і чоловіча. Ще непогані ділові костюми шиє фірма «МЕХХ» з Голландії.

Чудовий вибір жіночих ділових костюмів пропонує датська фірма «LIZ CLAIBORNE».В арсеналі цієї фірми безліч жіночих комплектів, що відповідають сучасним і сточеним побажанням моди і стилю. У ділових костюмах від LIZ CLAIBORNE будь-яка жінка буде виглядати, а відповідно, і відчувати себе жіночною та елегантною. Також серед брендів жіночих костюмів можна назвати російську фірму «CLASSIC STYLE»,американську «Diane von Furstenberg», а також такі відомі бренди (фірми костюмів), як Донна Каран, Nina Ricci і безліч інших.

У Росії широку популярність отримали чоловічі ділові костюми, пошиті на фабриці «Пеплос». У цих костюмах відмінно поєднуються якість і прийнятна ціна.Фабрика оснащена новітнім сучасним швейним обладнанням, і кожен костюм проходить багаторівневий контроль якості. У такому костюмі можна цілком виглядати як стабільно успішний ділова людина, не втрачаючи своєї індивідуальності. Також серед виробників чоловічих костюмів можна виділити Pierre Cardin, 4 YOU, Валенти, NEXUS та інші.У середовищі розробок і пошиття чоловічих костюмів особливо виділяється російський модельєр Ігор Пронін. Його фірма пропонує як готові комплекти костюмів, так і індивідуальне пошиття. Ці костюми відмінно поєднують в собі стиль і моду.

Додати коментар


Захисний код
Оновити