Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Шкіряний плащ

Шкіряний плащ - річ, яка ніколи не виходить з моди. Шкіряний плащ - незамінний атрибут при поганій поході. А чи знали Ви, що слова «плащ» і «плоский» мають однакову основу походження? Напевно тому шкіряний плащ настільки любимо модельєрами, а також тими людьми, які прагнуть до економії, особливо щодо місця в шафі.Шкіряний плащ в застебнутому вигляді дозволяє запросто приховати недоліки або відсутність іншого одягу. Шкіряний плащ має довгу історію розвитку, яка налічує кілька тисяч років. Відносно території України, то знахідки плащів в археологічних розкопках датуються десь XIV-XII ст. до нашої ери.

Приміром, в Північній Осетії був знайдений шкіряний плащ з бронзовими застібками, зшитий, імовірно, близько 3 тисяч років тому. А якщо заглянути в загальну історію, то в усі часи і практично у всіх культур в побуті використовувалася шкура тварин після вичинки і обробки. Тільки називалася вона по-різному: пенула, мантія та ін.протягом багатьох століть шкіряний плащ представляв собою просту накидку, і з тих пір дуже сильно змінився. Тільки в XIX в. У нього почали з'являтися такі елементи, як кишеню, рукави або шліци.

 

У 1823 році випадковим чином був винайдений плащ-дощовик. Тоді простий хімік випадково розлив на рукав свого піджака розплавлений каучук, пізніше його ім'я впишеться в історію як винахідника такого плаща. Це був Чарльз Макінтош. І з тих пір в Європі почали користуватися попитом плащі з непромокальних тканин. Кравці експериментували з формами і стилями плащів. Вже до кінця того ж століття остаточно були «розроблені» основні фасони сучасних плащів,а в використовуваний для пошиття матеріал знову повернулася шкіра. Так відродився шкіряний плащ.

Шкіряний плащ тривалий час в одязі вважався проявом демократичності. Однак у наші дні шкіряний плащ більше виявляє ступінь достатку і незалежність характеру його власника. Як не дивно,але саме завдяки синтетичним замінникам до шкіряних плащів змогла прикріпитися така слава. До кінця XX століття ринок став насичуватися верхнім одягом зі штучного шкірозамінника і саме тоді справжні шкіряні вироби здобули свою цінність.Шкіряний плащ сьогодні може розглядатися просто як чергова хвиля в не зупинятися процесі моди. Хоча причиною тому можуть бути ще й особливості погоди в Європі - вона з кожним роком стає все більш вологою і сирий. Шкіряний плащ якого типу вважається сьогодні модним? Сьогодні особливо модними вважаються плащі з силуетами,яскраво виражають фігуру, а також всякого роду нашивками, тисненнями або потертостями. Сучасні технології дійшли до такого рівня, що можна на шкіру наносити лазерний рельєф, який оком буде невловимий, але дозволить шкіряні вироби міняти відтінок від напрямку сонячних променів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити