Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Плащ з капюшоном

Плащ з капюшоном є досить стильною і функціональною річчю в будь-якому гардеробі. Плащ з капюшоном дуже сильно стане в нагоді в той період, коли досить сльотаву і волого, а шапку надівати немає ніякого бажання.

Плащ з капюшоном як елемент верхнього одягу використовується досить тривалий час. Застосовують його все: починаючи з багатих і закінчуючи людьми з середнім заробітком. Плащ з капюшоном був досить популярний ще в давні часи. Плащ з капюшоном носили і в Скандинавії, і в Стародавній Греції, і в Візантії.

Серед мисливців, а також простих мандрівників він був незамінною частиною гардеробу.Плащ з капюшоном в даний час не став менш використовуваним, але застосовують його в основному жінки. Чоловіче населення носить його тільки тоді, коли потрібно додатковий захист від поганих погодних умов під час риболовлі, полювання або інших видів діяльності. У цьому випадку він, швидше за все, виконує функціональну роль,ніж виступає в ролі прикраси. Але все-таки присутні дизайнерські розробки плаща з капюшоном для чоловіків, які носять для краси. Один з варіантів - плащ з капюшоном, який має затяжки. Тренд сезону - використання вельвету, для пошиття даної моделі.

 

Плащ з капюшоном в енциклопедії моди займає окрему главу.На відміну від чоловічих моделей, в жіночих - пріоритетним якістю є зовсім не функціональність, а краса і стиль. Жінки дуже люблять такий одяг, адже воно досить зручна, дуже сильно виручає в дощ, коли не дуже зручно чи ні можливості носити (в руках сумки, пакети) з собою парасольку.Плащ з капюшоном в даний час вважається модним якщо він виконаний з легкої світлої тканини, при цьому він прикрашається за допомогою об'ємного капюшона, а рукава розширюються до кисті руки і врешті збираються на гумку. Жодна жінка не в змозі пройти повз таку елегантною речі.Плащ з капюшоном зі шкіри або ж прикрашений за допомогою хутра також дуже популярний. У цьому напрямку дизайнери працюють досить успішно.

Плащ з капюшоном можна підібрати для жінок будь-якого віку і статури. Тут обмежень немає. Ефектні плащі шиють, як для худеньких дівчат, так і для жінок, які мають досить розкішним тілом.При цьому на вік це також поширюється. Всі, хто стежить і слід моді, зможуть підібрати собі річ до душі.

Вибираючи плащ з капюшоном, зверніть увагу на такі факти:

1. З якого матеріалу виконаний плащ з капюшоном. Досить модними на сьогоднішній день стали шкіра, кашемір, стьобаний атлас, оксамит, шерсть і, звичайно ж, двосторонній шовк.Краще і практичніше вибрати плащ з капюшоном з тканини, яка не буде м'ятися, тобто вона містить пристойну кількість синтетичного волокна.

2. У нинішньому сезоні представлена ​​велика кількість плащів з капюшонами, які маю велику колірну гамму. Найбільш поширеними є постільні тони, а також величезний успіх має білий колір.Оскільки завжди хочеться виглядати свіжо і по-весняному, то покупка світлого плаща буде просто приголомшливою. Адже вони також вносять свою лепту краси в стиль дівчини. Але присутній і недолік - велика ймовірність забруднитися. Цієї весни чорний колір не такий популярний, а от чорний з такими квітами, як білий,червоний та інші - це просто мега популярно. Не відстали і не вичерпали своєї популярності і яскраві кольори, а також різноманітні відтінки сафарі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити