Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Моделі кардиганів

Моделі кардиганів дуже різноманітні. Кардиган - трикотажна кофта з V-вирізом і без коміра, гудзики у них низько розташовані, можуть побут накладні кишені. Своєю назвою цей елемент одягу (як і всі моделі кардиганов) зобов'язаний генералу Джеймсу кардіганами, який дбав про здоров'я своїх солдатів і одягнув їх у вовняні в'язані кофти.Це був XIX століття, а в тотальну моду кардигани почали входити приблизно через сторіччя - в середині ХХ століття, коли з'явилися різні моделі кардиганів.

З часом зі звичайного теплого елементу одягу кардиган перетворився на аксесуар модного гардероба. Якість теж почало змінюватися, початкова груба шерсть стала замінюватися іншими нитками,в'язка ставала акуратніше і тонше, та й розміри кофти значно зменшилися, щоб всі моделі кардиганов були комфортними. Розквіт моди на кардигани настав у 50-ті роки у Великобританії. У той час кожна модниця мала у своєму гардеробі в'язану кофтину з дрібними гудзиками. А до кінця ХХ століття моделі кардиганов були в моді вже по всій Європі, моделі кардиганов не тільки в'язали, а й почали шити з легкого бавовни, і навіть з шовку.

 

Сучасні моделі кардиганов зберегли основні риси своїх «предків», але не обійшлося без оновлень. Сьогодні головні ознаки кардигана, що зберегли всі моделі кардигана, - це відсутність коміра, наявність неглибокого вирізу і однотонність кольору.Справедливо буде зауважити, що кардиган ніколи не був об'єктом основного акценту в ансамблях, він просто виконував свої прямі функції - тому і кольору його були нейтральними і стриманими. Сучасна мода дозволяє вивести кардиган на передній план в ансамблях, придумуючи самі нереальні варіації його присутності.Колірна гамма стала більш соковитою і насиченою, гудзики - більшими, хоча застібати моделі кардиганов вже не обов'язково. Можна носити нарозхрист, можна прихопити за допомогою паска або ремінця.

У моді залишається популярний трикотаж, і дизайнери провідних Будинків моди розробляють кофти з вовни, акрилу і кашеміру,а також об'ємні в'язані кардигани (моделі кардиганов). У моді подовжений майже до колін кардиган, який легко може замінити полегшене пальто.

Залишилися прихильниками стандартного кардигана дизайнери Miu Miu, які розробили трикотажну кофту з V- вирізом і рідкісним поруч гудзиків, що починаються в області талії (моделі кардиганов).Варіація кардигана в єдиному кольорі. Погодьтеся: строго і консервативно, чого дотримуються багато моделі кардиганов. Пом'якшити цей елемент одягу можна хіба що контрастним ременем на талії.

Решта дизайнери продовжують експериментувати з силуетами і забарвленнями кардигана, підлаштовуючи його під основні тенденції своїх колекцій. Donna Karan внесла в моделі кардиганов елемент, який був відсутній там спочатку - комір у вигляді драпірування в області грудей, а знаменитий Blumarine доповнив його хутряним коміром. У Stella McCartney прекрасний симбіоз кардигана з сукнею, що вилився в оригінальні моделі кардиганов з рукавом-ліхтариком і гудзиками на талії.А ось Missoni створив кардиган з гудзиками на підлогах, доповнивши його соковитим орнаментом. А такі дизайнери, як Tomas Maier і Alexander McQueen, і зовсім відмовляються від ґудзиків, перетворюючи звичну кофточку в оригінальну новинку.

Chloe дотримується варіанту кардигана-пальто для осінньо-зимового періоду (моделі кардиганов).Дизайнери цього відомого бренду закривають знаменитий V-виріз, з'єднуючи саму модель кардигана з шарфом. Інший варіант цього Будинку моди - довгий кардиган з запахом у верхній частині (цікаві моделі кардиганов). Він закріплюється на одному ґудзику, яка розташована на комірі-стійці.

З розвитком моди стираються межі,визначають той чи інший вид одягу. Сучасні моделі кардиганов в більшості своїй представляють гармонійне поєднання стандартної кофти з пальто, платтям, шарфом. А в деяких варіантах навіть курткою, за умови, якщо він включає елементи з болоньи.

Щодо кольорів кардиганов можна сказати, що модельєри віддають перевагу квітам,створює контраст з основним вбранням. А якщо потрібен ефект монохромности - вибирайте моделі кардиганов, відповідний тону головного елемента Вашого образу. У таких випадках вибір краще зупинити на стриманих кольорах.

Додати коментар


Захисний код
Оновити