Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Строгий костюм

Строгий костюм ніколи не стане зайвим у гардеробі жінки. Строгий костюм - це класика, вона завжди в моді. Класичний стиль - один з найбільш старих, відомих нам стилів. Строгий костюм відрізняється практичністю, простотою в з'єднанні з елегантністю. А якщо мова йде про жіночому костюмі, можна додати ще й витонченість і жіночність. Але строгий костюм таким був не завжди.

У XIX столітті класичний костюм в англійському стилі чоловіки багатьох країн визнали як еталон ділового стилю і використовували його при створенні образу суворого пана, який готовий відповідати за свої вчинки.

З самого початку строгий костюм був прерогативою чоловічого гардероба, проте як тільки заговорили про рівноправність між чоловіками і жінками, то втратило свою актуальність. Посприяв цьому і знаменитий англійський кравець Дж. Редферн, який ввів в жіночий образ елементи чоловічого костюма (жилетку, краватку, піджак).

 

Сьогодні строгий костюм придбав свої особливості завдяки впливу Першої світової війни.Умови, в яких перебували жінки в період війни, диктували необхідність зручного і простого крою. Саме цей період характерний формуванням основних рис сучасного ділового костюма - зникли корсети, з'являються упрошенной варіанти застібок, деталей - необхідний мінімум, спрощений загальний стиль костюма.Проте в ті часи спідниці в жіночих костюмах повинні були закривати обов'язково щиколотки жінки. На початку ХХ століття жіночий костюм проходить ще одну знаменну стадію розвитку - до складу костюма можуть входити брюки. А до 60-х років вже в повну міру використовуються елементи чоловічого костюма в жіночих образах. Вдало це робить дизайнер Ів Сен-Лоран, пропонуючи модницям строгий костюм у вигляді смокінгів, що поєднують в собі комфорт і прагматичність.

Сьогодні строгий костюм зазвичай воліють жінки, які працюють в інтелектуальній сфері, а також бізнес-леді. Строгий костюм,який несе строгість і елегантність дозволяє жінкам працювати і вести ділові переговори з чоловіками і при цьому залишатися в їхніх очах компетентним професіоналом і серйозною людиною. Однак на сьогоднішній день жорсткі рамки, представлені перед діловим костюмом для жінок, злегка стираються.Жінки можуть строгий костюм прикрасити непомітними аксесуарами, влітку носити взуття з відкритим носком, а взимку і восени - відповідно, зимову або осіннє взуття, прикрашену не помітно.

Строгий костюм. Фасони і моделі жіночого ділового костюма

Строгий костюм сьогодні має безліч варіацій, створених спеціально для жінок. По-перше,це брючні ансамблі, які складаються з жіночих брюк і піджака, можуть доповнюватися водолазкой або суворої блузкою. По-друге, спідничні костюми, в яких спідниця - суворого силуету і не вище коліна. Ці костюми в більшості призначені для шкарпетки на роботу, в офісі і ділових зустрічей. До них є особливі вимоги - висока якість матеріалів,якісний крій і шиття, необхідно дотримуватися консерватизму і строгості особливо акуратними потрібно бути з підбором аксесуарів. Сьогодні в ролі ділового костюма може виступати ансамбль з жіночими брюками зауженного або прямого крою, спідницями, які доповнені класичними моделями кардиганов, сорочками ніжних пастельних тонів.Непогано виглядають в діловому костюмі скромні сукні, але їх потрібно комбінувати з жакетом середньої довжини. Якщо Ви віддаєте перевагу костюму зі спідницею, то потрібно пам'ятати, що вона не повинна бути вище коліна по довжині, а за фасоном - пряма, злегка звужена або расклешенная. А якщо ви віддаєте перевагу брюки - виключіть з ансамблю брюки з низькою посадкою,вони можуть тільки зіпсувати Ваш імідж.

Додати коментар


Захисний код
Оновити