Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Костюми винкс

Стали модними костюми винкс включають в себе спідницю, топ, напіврукавичкок і крила.

На що потрібно звернути увагу, вибираючи тканину і аксесуари для костюма винкс?

З тканин Вам знадобляться стрейч-атлас бірюзового і блідо-рожевого кольорів, крісталлон бірюзового, рожевого і бузкового кольорів (можна замінити будь-який інший блискучою тканиною), широка еластична гумка, коса бейка для обробки країв бірюзового кольору, застібка у вигляді блискавки, а також застібка для купальника (можна замінити білизняним гачком), паєтки та велика брошка, бажано скляна. Розглянемо костюми винкс по деталях

 

Костюми винкс. Топ.

Розкроїте ліф, пройми і горловину обробіть косою Бейко,при цьому залишаючи кінці косою бейки довгими. Вони будуть використовуватися як зав'язки. З бірюзового крісталлон необхідно викроїти нижню оборку для ліфа. Деталь за формою «сонця», у якого внутрішній радіус розраховується за окружності грудей, а довжина - відстанню від низу ліфа до талії. Шов необхідно розташувати ззаду, пришивши оборку до низу ліфа. Розшити все паєтками. Далі потрібно викроїти ще дві широкі оборки, сильно призібрати їх і пришити спереду до ліфа так, щоб вона почали стирчати вгору. Пришити застібку для купальників і велику брошку.

Костюми винкс. Спідниця

Необхідно пошити 2 спідниці «сонце», при цьому різниця в довжині нижньої і верхньої спідниці - 10 см. Пришити їх разом,прітачать пояс і вставити гумку. Нижню спідницю зробіть рожевою, верхню - бузкової. Низом можна пришити пайетки.

Костюми винкс. Напіврукавичкок

Необхідно зшити 2 «трубки» з рожевого стрейч - атласу так, що діаметр труб відповідав обхвату зап'ястя і обхвату руки в районі ліктя. Низ труби зрізати на кут, підшити,а потім пришити гумку для одягання рукавички на палець. По верхньому краю рукавички вставити білизняний гумку, щоб вона не сповзала.

Костюми винкс. Крила

Викрійка крил для костюма винкс робиться аналогічно крилам Блум.

Костюми винкс. Грим

Відкриті частини тіла необхідно покрити спеціальними блискітками для тіла (у формі гелю або лосьйону).Ваша маленька модниця природно хоче виглядати красивою, а Вам, як батькам, важлива впевненість в якості та комфорті тих речей, в яких ходить Ваша малятко. Ідеальним поєднанням Ваших бажань і бажань Вашої дитини може стати одяг винкс.

Давно не секрет, що у маленьких діток, як і у дорослих, є свої особисті переваги.Це стосується і переваг в мультсеріалах. Серед дівчаток віком 5-12 років одним з найбільш популярних є мультсеріал «Winx» про прекрасні фей, які перемагають життєві труднощі і відстоюють свої почуття. Це мультфільм з оригінальним сюжетом, і прекрасними замальовками, наповненими чарами.Він не може не сподобатися Вашій доньці.

А так як діти в такому віці вразливі, то не дивно, що багато малятка прагнуть стати схожими на героїнь улюбленого мультсеріалу. З цією метою розроблена ціла колекція товарів для дітей під назвою «Winx».

Додати коментар


Захисний код
Оновити