Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Червоні костюми

Червоні костюми несуть в собі певний виклик, навіть агресію. Загальновідомо, що червоний колір є символом пристрасті і лідерства. Ось і червоні костюми виглядають викликають і інтенсивними. Погодьтеся, що тільки впевнена в собі жінка зможе носити такі костюми, вибираючи різні стилі і фасони. І якщо на якомусь заході або з якої-небудь причини Вам потрібно опинитися в центрі загальної уваги, то червоні костюми - те, що вам потрібно. І тоді всі без винятку, особливо чоловіки, наскільки зайнятими вони б не були, неодмінно звернуть увагу на Вашу яскраву персону. Однак, у цій ситуації є і зворотна сторона - настільки яскравий образ, який створюють червоні костюми,може викликати також і заздрість.

 

Якось так склалося, що жінку в червоному костюмі можуть сприймати як непристойну. Вважається, що це колір агресії, він характеризує людину як самовпевненого. І виходить, що з червоних тканин шиються потенційно непристойні речі. Але як же тоді червоні костюми? І що може бути поганого,якщо жінка ризикне заявити про себе таким чином?

Червоні костюми, вважається, не рекомендується носити молодим жінкам. Вони можуть неправильно діяти на можливого роботодавця, у багатьох чоловіків червоний колір і його відтінки асоціюються з жінками, які вже досягли певних успіхів на діловому чи професійному терені. Таким чином, Виходить, що молодим жінкам червоні костюми протипоказані?

А якщо все ж у Вашому гардеробі є червоний костюм, куди його можна одягти? Це питання особливо актуальне для жінок, які купили червоний костюм не за «покликом душі», а в силу його модності чи впливу оточення (подруги, колеги). Більшість жінок вважають,що червоний і його відтінки не підходять для зустрічей і заходів, що вимагають витриманого дрес-коду.

Хоча, можна навести безліч прикладів того, як саме завдяки червоному костюму жінки (у більшості, до речі, молоді) домагалися позитивних результатів у переговорах, угодах та інших ділових ситуаціях.За твердженнями психологів червоний колір (і в одязі теж) сприймається людьми як прояв владолюбства й агресії, а також рішучості і непохитність у своїх поглядах. Однак, червоний колір може також свідчити про енергійності та активності його носія, про те, що він може бути прихильником прогресивних думок та ідей.Чому не можна жінку в червоному сприймати не як агресивно налаштовану, а як ту, яка прагнути знайти своє місце в житті, почавши, скажімо, з високооплачуваної роботи? Тому, якщо це ваш стиль, ваш вибір, сміливо носите червоні костюми!

Додати коментар


Захисний код
Оновити