Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Спідниця-шорти

Спідниця-шорти є універсальним варіантом для тих, хто віддає перевагу красу і практичність, причому, одночасно. Спідниця-шорти - найпопулярніша одяг для тих дівчат, які більшу частину свого часу проводили саме з хлопцями, а не з іншими дівчатами. Вони грали в різні спортивні ігри, швидко бігали. Одним словом, відрізнялися від хлопчаків вони зовсім небагато. А ось ляльки їм були абсолютно не цікаві.

 

Як правило, з таких ось дівчат потім виростають фігуристи, спортивні та досить активні дівчата. Вони не уявляють свого життя без постійного руху. Варто відзначити, що їм приємно все те, що звичайні дівчата вважають недоречним. Напевно,спеціально для них і був створений такий елемент одягу, як спідниця-шорти. Спідниця-шорти абсолютно не сковує рухів. Під нього також не потрібно підбирати елегантну взуття. Спідниця-шорти підкреслює привабливість ніжок. Тому активні дівчата вибирають цю універсальну одяг.

Спідниця-шорти покликана показати всю сексуальність своєї господині. Спідниця-шорти не може не привертати до себе увагу. Є в ньому і якась загадка. Тобто здалеку буде здаватися, що дівчина йде в спідниці, але коли та наблизитися, то можна побачити, що на ній насправді шорти. Треба сказати, що спідниця-шорти розрахована саме на молодих і струнких дівчат. Носити її можна, як влітку, так і в міжсезоння.Ви можете успішно поєднувати її з топом. З будівлі інституту дівчину в спідниці-шортах видворити не зможуть. Тому тисячі студентів по весні здійснюють таку практику. Спідниця-шорти використовується і в спорті. Наприклад, групою підтримки тієї чи іншої команди. Адже спідниця-шорти дозволяє в ній так легко бігати, стрибати і в цілому рухатися.Якщо ми поглянемо на жіночий теніс, то спортсменки саме в шортах і проводять тренування. Адже їм доводиться дуже часто нахилятися, а папарацці, як відомо, не дрімають. Тому можуть зняти в самий цікавий момент. Якщо надіти спідницю-шорти, то можна не побоюватися ніяких конфузів.

На даний момент достеменно не відомо,що з'явилося раніше - спідниця-штани або спідниця-шорти. І судячи з усього, відповіді на це питання не буде довгий час. Але можна сказати, що спідниця-штани в гардеробах багатьох дівчат прописалася надовго. Як би дивно це не звучало, але спідниця-шорти стала свого роду символом молодіжної моди початку третього тисячоліття. Викрійка спідниці-шорт дуже схожі не викрійку спідниці-штанів. Яким же чином можна з спідниці-штанів отримати спідницю-шорти?

Для початку ділимо на рівні частини передню половину спідниці-штанів. Потім проводимо вертикальну лінію, при цьому відділяючи першу третину. Витачками переноситься на цю саму лінію. Подібна побудова необхідно провести і на задній лінії.Третина деталі також відділяється. По вертикальних лініях робимо розрізи і розсовуємо на потрібну ширину (десь 3-4 см). Варто відзначити, що довжина виточки буде залежати безпосередньо від розмірів самої виточки. Якщо вона глибше, то розріз виходить більш маленький. Після цього переходимо до укорочення довжини спідниці. Штанини потрібно буде зовсім трохи-трохи розширити. Якщо ви хочете зробити спідницю-шорти демісезонного, то для її виготовлення використовуйте спеціальні тканини.

Додати коментар


Захисний код
Оновити