Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Трикотажні спідниці

Трикотажні спідниці - найзручніші і прості спідниці. Влітку минулого року трикотажні спідниці були хітом сезону. Цей рік обіцяє теж саме. Це пов'язано з тим, що матеріал дозволяє ногам «дихати» і неймовірно зручний при носінні. Для ділових зустрічей та роботи були випущені строгі, прямі трикотажні спідниці. Для відпочинку,свят і прогулянок найкраще підійдуть пишні і романтичні трикотажні спідниці. Зазвичай такі трикотажні спідниці прикрашені різної вишивкою. У тому сезоні модні трикотажні спідниці, що мають найрізноманітніші стилі. Актуальні трикотажні спідниці з трохи завищеною талією, а так само спідниці з запахом.

Такі трикотажні спідниці ідеально поєднуються з комплектами-двійками, жакетами і блейзерамі. Модними кольорами вважаються: червоний, сірий, блакитний, білий, рожевий і чорний. Крім однотонних кольорів актуальні смужка і клітка, а також різні декорації з вишивки або драпірування.Трикотажні спідниці сьогодні на ринку представлені у всьому різноманітті форм і стилів. Завдяки цьому будь-яка жінка зможе підібрати саме ту спідницю, про яку вона мріяла. Складна конструкція трикотажних спідниць дозволяє модельєрам експериментувати при створенні нових форм і стилів. Довгі трикотажні спідниці мають вільний крій і м'які складки,а спідниці довжиною вище колін мають А-подібний сілуют. Такі варіанти спідниць додадуть вашому образу вишуканість. Трикотажні спідниці можна носити зі шкарпетками, гольфи, гетри, різними сумочками і стилем мілітарі.

Трикотаж - вид матеріалу володіє незвичайними властивостями. Цей матеріал дуже добре зігріває в холодну пору,а в жарку погоду він надає прохолоду тілу. Цей матеріал ніколи не мнеться, надає витонченість і може прийняти будь-яку форму. Завдяки цим властивостям трикотажні спідниці знайшли свою популярність. Слово «трикотаж» має походження від французького слова «tricoter» і перекладається як слово «в'язати».Тому трикотажем називається готовий виріб або матюкав, який пов'язаний на спеціальній машинці методом переплетення петельок. Петельки утворюються з ниток. Завдяки таким петелька трикотаж змінює свою форму і не мнеться.

Завдяки сучасним верстатів і технологіям створюються найрізноманітніші види трикотажу.Існує певна класифікація трикотажу. Трикотаж класифікується за такими ознаками: обробка, склад волокон, структура, призначення. Виготовляють трикотаж з різної сировини, але в основному використовують бавовняні і вовняні нитки. Іноді додають і хімічні волокна. Склад волокон трикотажу поділяють на такі підвиди:• Однорідний. Виробляється завдяки використанню однієї нитки.

• Змішаний. Використані нитки утворюються за допомогою змішування декількох видів волокон.

• Неоднорідний. Використовуються різні види ниток.

• Вігоневий. Визнаний найбільш зустрічаються варіанти трикотажу. Він змішується з бавовни і вовняних відходів.Трикотажні спідниці визнані недорогим одягом, завдяки чому будь-яка жінка може собі дозволити купити таку спідницю, причому навіть не одну.

Додати коментар


Захисний код
Оновити