Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Модні плащі

Модні плащі завжди викликають інтерес як у жіночій, так і чоловічої аудиторії. Як би не було сумно, але минулий економічна криза наклала свій негативний відбиток на можливості більшості жінок, що обожнюють модні плащі. Це безпосередньо позначилося на можливості оновлювати свій гардероб, які цікаво оновлювали модні плащі.Але жінка залишається жінкою, і бажання виглядати добре їй дано самою природою. Тому стали актуальними так звані антикризові пропозиції в світі моди - наприклад, модні плащі.

 

В першу чергу - це класика. Вона завжди впишеться в моду і йде практично всім жінкам. Щодо плащів, це модель тренч -завжди стильні і модні плащі. Будь-яка жінка в цьому плащі буде виглядати добре, а ще його можна чудово поєднувати з будь-якими речами і стилями.

До того ж, нинішня осінь також робить акцент на класику, що делоает актуальними колишні кілька десятиліть трендовими модні плащі. У моді тренчі середньої довжини, з накладними різноманітними кишенями,лацканами, «погонами» на плечах і поясом широкого розміру під пряжку. Перевага віддається сірим, бежевим квітам і кольором хакі, які вибирають модні плащі.

 

Найвідоміші у світі бренди також пропонують не дуже дорогі варіанти модних у цьому сезоні плащів. Пошиті в традиційних силуетах, це модні плащі - тренчі, трапецієподібні моделі,підкреслюють жіночність, прямі моделі спортивного плану, а також цельнокроение двобортні плащі.

Але чому ж ці модні плащі відрізняються від таких же минулого сезону? Родзинка моди в тому, щоб придумати щось нове для вже існуючих моделей і зробити цю новинку актуальним в даному сезоні.

Родзинка цього року - великі лацкани,властиві плащів практично всіх моделей. Лацкани можуть бути широкими, практично закривають всі груди, або ж довгими, майже по всій довжині плаща.

Вони можуть бути оброблені контрастними елементами - за кольором або фактурою тканини. Цим досягається додатковий ефект в модних моделях (модні плащі).Стьобані модні плащі або куртки зазвичай не прикрашаються додатковими елементами. У них простий силует. Тут родзинка в самій техніці простьобаний обробки.

Якщо Ви віддаєте перевагу курткам, то і для Вас дизайнери підготували дещо новеньке. Але, варто сказати, що модними тенденціями вони суперечать самі собі.Торішні складні моделі об'ємних курток вже зовсім не актуальні в новому сезоні, і більшість Будинків моди практично відмовилося від них. Але простота дизайнерам не до смаку, і вони домоглися об'ємності в подібних моделях (модні плащі) за рахунок рукавів і капюшонів на куртках.

Додати коментар


Захисний код
Оновити