Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Плаття-костюм

Плаття-костюм - універсальний наряд. Один з основних плюсів, яким відрізняється сукню- костюм, в тому, що сукня-костюм прекрасно підходить жінкам у віці. Це модель (плаття-остюм) актуальна в будь-який час року, якщо правильно підібрати тканину, з якої плаття-костюм пошито. Родзинка такої сукні в тому, що сукню-костюм з вигляду як самий звичайний костюм, тільки пошитий без підкладки. На зорі виникнення плаття-костюм такого плану включало в себе спідницю, пуловер і жакет класичного крою. У сучасному світі моди плаття-костюм являє собою ансамбль жіночих речей, підібраних за формою та стилем. А варіації вже можуть бути різними.

Жіночно і привабливо виглядає широка присборенная спідниця в комплекті з коротким жакетом. Якщо надіти під жакет яку-небудь блузку, можна додати романтичності в Ваш стиль і образ. Сам жакет в подібних ансамблях може мати будь-який фасон: прямий, облягаючий або трапецієподібний. Створити ансамбль з спідниці і жакета можна і самій,якщо додати взаємозамінні аксесуари, - і плаття-костюм готово. Скажімо, пришити до жакета кант з спідничні тканини або на спідницю кишеню з тканини жакета. І ансамбль готовий!

При суміщенні труакара з вузькою спідницею можна отримати чудовий ансамбль плаття - костюма. А якщо ще й вмудритеся підібрати ошатну тканину,то такий ансамбль цілком потягне на святковий. Якщо плаття - костюм в строгому стилі, то доповнювати його потрібно непомітними аксесуарами. Можна скористатися ніжним хусткою в тон костюма, непомітним краваткою.

Цікаво, але факт, що своєю появою плаття-костюм зобов'язане війні. А саме Першої світової. Стиль життя жінок тих часів,яка вийшла з вузького сімейного кола, мізерне матеріальне становище, що не дозволяє витрачатися на себе і свої наряди, призвело до вимушеної економії - стали зменшуватися спідниці, зникла багатошаровість в одязі, практично вийшли з моди корсет і капелюхи, перестали бути актуальними складні зачіски, і з'явилося плаття-костюм!Жіноча «мода» того часу обтяжувала до функціональності, багато чого запозичивши з самого воєнного часу. Наприклад, відкладний комір або накладні високі кишені. Традиційно жіночі прикраси у вигляді аплікацій, мережив і вишивки стали відходити в минуле, поступившись місцем практичному і стильному платті - костюму.У ті часи коротка жіноча стрижка була необхідністю, продиктованою поганими санітарно - гігієнічними умовами. У промисловості основний упор робився на військові потреби, і зовсім перестала випускати товари народного споживання, одним з яких можна вважати тканину. Але, жіночу натуру не змінити.І винахідливі жінки почали «чаклувати» над військовою формою. У той час навіть були надруковані поради про те, як правильно перешити з шинелі жакет або пальто, а пізніше - і плаття-костюм.

 

Саме тому в період війни і післявоєнний період плаття-костюм було найпоширенішою формою жіночого одягу.За мірками тодішньої моди такий ансамбль (сукня-костюм) складався з об'ємного жакета з коміром-стійкою і накладними кишенями, а також розширеної спідниці, яка застібалася спереду. Ще був у моді варіант плаття - костюма в непомітному кольорі (сірому, синьому, коричневому) із суворим відкладним коміром білого кольору. Це був варіант,відповідний на будь-який захід і для будь-якого випадку.

Цей варіант (плаття-костюм) був ідеальний для тих часів, адже переодягатися по кілька разів на день просто не було можливості. Жінка зі своїми нарядами повинна була справлятися сама, без допомоги служниці, тому наряди того часу врахували цей момент. Всі застібки на одязі були спереду.Післявоєнний час характеризується також модою на в'язані речі. В'язали вручну різні кардигани, жакети, кофти, шапки і шарфи, а також плаття-костюм. Багато чого в жіночий гардероб перейшло з чоловічого. Зокрема, можна навести як приклад фетровий капелюх, гетри, кашне. Ці речі були набагато практичніше в шкарпетці, ніж те,що пропонувалося жіночим гардеробом донині. Торкнулася мода і нижньої білизни, воно зазнало значних змін.

На зміну корсетам прийшли такі елементи нижньої білизни, як бюстгальтер і пояс для панчіх. Це значно вплинуло на популярність плаття - костюма.

З іншого боку, зникнення корсетів з моди призвело до того, що почали губитися силуети. Одяг починала ставати більш безформною.

Додати коментар


Захисний код
Оновити