Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Чорні спідниці

Чорні спідниці - найстильніші, універсальні і незамінні предмети жіночого гардеробу на всі випадки життя. У всі часи класикою було і залишається поєднання "чорний верх, білий низ". І як не можна краще в це поєднання вписуються чорні спідниці. Цей формат не змінює свого класичного статусу протягом тривалого часу. Особливо актуальні чорні спідниці навесні.

Практично жодна дизайнерська колекція не обходиться без тієї чи іншої моделі чорної спідниці. Таким чином, кожен сезон в них привноситься щось нове й оригінальне.

У цьому сезоні весна-літо чорні спідниці, як частина гардероба,набувають особливої ​​актуальності як антипод модному тренду брюк в минулорічної колекції.

 

Цієї весни в моді чорні спідниці категорії "максі" із завищеною талією. Модель такої спідниці вигідно підкреслить всі достоїнства жінки і приховає небажані риси. Елегантність і спокусливість в такому вбранні гарантована.Невичурние чорної спідниці "максі" в поєднанні з великим поясом вкажуть на смак власниці такого гардероба.

Що стосується прикрас та дизайну, то цієї весни велику роль відіграють різні орнаменти і хитромудрі візерунки, які вибирають чорні спідниці. Перевага віддається напівпрозорим фактурним тканинам. Строгі чорні спідниці-максі додадуть статус ділової жінки, а також відгострять силует.

 

Крім чорних, обороти набирають рожеві, блакитні, сірі та білі, а також смугасті спідниці.

Спідницю "максі" сьогодні носять не тільки на роботу або офіційні зустрічі та прийоми. Чорні спідниці часто сьогодні можна зустріти і в звичайному повсякденному гардеробі. Їх перевага полягає в тому,що чорні спідниці не утрудняють рухів, а також візуально змінюють зріст жінки, "витягують" і стройнят. У такому вбранні жінка відчуває себе вільно і невимушено.

У той же самий час деякі модельні агентства не побоялися в цьому сезоні схилитися до тенденцій спідниць "міді". Як приклад тут можна навести такі модельні будинки,як Gianfranco Ferre, Max Azria і Salvatore Ferragamo, які представили чорні спідниці. Поза усілякими віянь моди, чорні спідниці-міді в будь-якому випадку займають стійкі позиції в гардеробі леді.

На сьогоднішній день асортимент магазином настільки великий і різноманітний і непередбачуваний,що споживач без зусиль може підібрати собі будь-яку спідницю відповідно до свого смаку і стилю.

Наприклад, магазини Dolce & Gabbana пропонують фактуру блискучого атласу для своїх спідниць. Чорні МакФі-спідниці являють собою унікальний вид драпірування з легкої руки Ріка Оуенса.Деякі модельні ряди представлені спідницями невичурние сірих і білих тонів шовкової фактури. Наприклад, це спідниці BDG і Гарі Грекхема.

Який би не був дизайн і модельний ряд, в цьому сезоні чорні спідниці, підібрані за своїм смаком і фасоном, припадуть як не можна до речі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити