Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Плащ-пальто

Плащ-пальто ідеально підійде для весняних і осінніх періодів. Плащ-пальто вельми практичний одяг і вибирається відповідно до способом життя і загальним принципом підходу до свого зовнішнього вигляду. Незалежно від роду своєї діяльності людина завжди знайде той фасон плаща-пальто, який підійде саме йому.

Плащ-пальто вимагає дотримання некторих правил при виборі. У першу чергу необхідно подивитися на зовнішню і внутрішню сторону плаща-пальто. Зовні тканина плаща-пальто не повинна бути перетягнена, шви лежати рівно.

Всередині підкладка в плащ-пальто вшивається дуже акуратно. Ні з зовнішньої, ні з внутрішньої сторони плаща-пальто не повинні стирчати нитки.Наступне, на чому стоїк зробити акцент при виборі такого одягу як плащ-пальто - це етикетки. Всього плащ-пальто повинен мати три етикетки: на комірі, лівому манжеті і внутрішній кишені.

 

На манжеті і комірі етикетка повинна вказувати на фірму-виробника.А етикетка на внутрішній кишені (за правилами ділового стилю він розташовується зліва) інформує нас про виробничі характеристиках такого виробу як плащ-пальто. А саме: розмір, артикул, сезонність, прийнята у світових колах позначається цифрами 1 або 2, що відповідає сезонам весна-літо або осінь-зима. Також на даній етикетці,прикріпленою на плащ-пальто вказується рік випуску виробу. Плащ-пальто з певної колекції позначається буквами Pr. Далі через двокрапку пишеться рік випуску і сезонність. Вся інформація про виріб плащ-пальто повинна бути вказана чітко. Також на етикетці має бути присутнім штрих-код і зафіксовані запали гудзики.

 

Ціна на плащ-пальто варіюється в різних межах і залежить від матеріалу, зокрема від матеріалу, з якого плащ-пальто виготовлений. Найпрестижнішим вважається плащ-пальто, виконаний з кашеміру. У такому випадку на етикетці має бути напис: "Schurwolle". Ця шерсть схвалена Міжнародним секретаріатом з вовни і в усьому світі визнана найкращою.Відсоток домішок в ній не повинен перевищувати величини 0,3.

Як приклад моделей плащів-пальто можна навести два їх види.

Один з них - це чоловічий плащ-пальто.

Цей плащ-пальто відрізняє вільний крій і наявність коміра. Низ плаща-пальто прикриває коліна. Рукава реглановие об'ємної форми.Можлива наявність таємницею застібки і прорізаних кишень. Незважаючи на свою назву носити плащ-пальто можуть не тільки чоловіки, але й жінки.

Інший варіант плаща-пальто - це тренч. Цей плащ-пальто відрізняє знімна утеплена вовняна підкладка. Зазвичай цей плащ-пальто виконується в стилі двухбортовой одягу вільного покрою.В якості похідного плаща можна представити плащ-губертс. Це вбрання мисливців, так як ідеально підходить по теплу і зручності для їхньої діяльності. Плащ-губертс відрізняється непромокальністю. Виконується такий плащ-пальто зі спеціального сукна.

Залишилося додати, що плащ-пальто - це одяг, яка підійде як чоловікам, так і жінкам.

Додати коментар


Захисний код
Оновити