Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Костюм захисний

Костюм захисний не така вже й марна на перший погляд річ. У сучасному світі виникає безліч ситуацій, що носять екстримальний характер. Це пожежі та побутові аварії, газові та нафтові пробої. Для їх ліквідації в зону аварії прямують фахівці. Також існує ряд небезпечних професій,пов'язаних із зовнішніми ризиками отримання різного роду травм та ускладнень. Наприклад, рятувальники, пожежники або шахтарі. Для таких людей придуманий і розроблений спеціальний вид одягу - костюм захисний, який дозволяє здійснити найголовнішу завдання: зберегти людське життя і здоров'я.

 

Костюм захисний може бути різних принципів дії.Костюм захисний використовує акумулятор холоду, який побудований на тому, що кріогенна рідина всередині костюма захисного з певною періодичністю переходить в газоподібний стан або стан твердого тіла. Температурні регулятори (акумулятори холоду) розподілені по всій внутрішній поверхні захисного костюма рівномірно.Костюм захисний такого роду застосовуються, наприклад, в гірничорятувальної галузі. Це можуть бути газотеплоізолірующіе костюми або газотеплозащітние. У вугільних шахтах використовується костюм захисний повністю ізолюючі тіло людини від зовнішнього впливу. Такий ефект досягається трьома шляхами.

• Кондуктивний.Людське тіло безпосередньо взаємодіє з акумуляторами холоду.

• Радіаційно-конвективний. Теплообмін відбувається з конвективними і радіаційними потоками повітря.

• Конвективний. Охолоджуючий повітря надходить безпосередньо в підкостюмний простір.Передбачена в костюмах захисних та система захисту дихальних шляхів шляхом застосування регенеративних респіраторів.

 

Сьогодні на практиці основним видом захисного костюма є костюми, розроблені ще в СРСР, такі як "Прометей" і ТК-60. А також, починаючи з 70-х років величезна поширення набули теплозахисні куртки.За іншим принципом побудований тепловідбиваючі захисний костюм. Його використовують пожежні для ліквідації аварій в гірських районах. Такий вид захисних костюмів дозволяє безперешкодно перебувати поблизу відкритого вогню і розпечених предметів, а також на території самого загоряння протягом 2-3 хвилин.Така властивість захисний костюм набуває завдяки азбесту, що застосовується при виготовленні поверхні захисного костюма. Для захисту дихальних шляхів використовують протигаз.

Матеріали з просоченням і плівковим покриттям використовується для подолання і ліквідації газових аварій і надзвичайних подій, пов'язаних з нафтовими викидами.Якщо аварію доводиться ліквідовувати на затоплених ділянках, то застосовується захисний костюм, виконаний з водонепроникних тканин і матеріалів.

За яким би принципі не був зшитий костюм захисний, виходячи з тієї чи іншої ситуації, в комплект костюма захисного входять захисна куртка і брюки.Як доповнення може бути представлений жилет і головний убір (подкаснік). Області колін, ліктів в захисному костюмі також захищені накладними нашивками або амортизаційними прокладками.

Додати коментар


Захисний код
Оновити