Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Куртки плащі

Куртки плащі - одяг з одного боку тепла і в ряді випадків непромокаючий, а з іншого - легка, зручна, що дозволяє вільно рухатися. Важливим критерієм є і колір одягу. Перевага віддається речам немаркою колірної гами. І, природно, будь-яка жінка завжди хоче бути "найчарівнішою і привабливою", а, отже,відповідати самим модним тенденціям сезону, але в той же самий час не витратити на цю частину гардероба занадто серйозну частину сімейного бюджету.

 

Розглянемо кілька варіантів такого одягу як куртки-плащі.

Один з таких варіантів куртки плаща - це тренч. У весняний період він завжди в моді. І якщо така частина гардероба вже є,то його власниці пощастило, і на верхній одяг можна більше не витрачатися. Його прикрасами куртки плаща можуть бути як відстрочені погончики і кокетки, так і великі накладні кишені. Все це буде актуальним у нинішньому сезоні. Не зіпсують зовнішнього вигляду куртки плаща і великі гудзики. Враховувати стоїть і той факт,що куртки плащі виду тренч відноситься до того виду класичних речей, який підходить всім без винятку, незалежно від роду діяльності. На кожній жінці виглядати він буде індивідуально.

Інший варіант такої верхньої осіннього одягу як куртки плащі - це пальто з поясом. Безумовно, ця класика, і вона також завжди залишається поза конкурсами моди.Актуальності не втрачають подовжені пальто прямого крою з широким поясом. У такому пальто його власниця буде почувати себе на висоті, з якої б тканини воно не було виконано: від фланелі до кашеміру. В даному випадку це не має значення. Однак пальто такого фасону бежевого кольору претендує на хіт сезону.Актуальною залишаються і двубортная верхній одяг: куртки, плащі і пальто. У цьому сезоні попит на такі куртки плащі обіцяє бути немаленьким, якою б фасон при цьому не мали самі вироби.

Величезна частина світового населення воліє різні куртки плащі замість пальто. Це зручно, практично, красиво.У сучасному світі різні модельні агентства пропонують величезну різноманітність моделей курток плащів. В якості одного з напрямків можна розглянути об'ємні куртки плащі. Сьогодні актуальне простий крій куртки плаща. А моделі можуть бути зовсім несхожими один на одного. Це і дуті куртки плащі з поясом або без нього,з величезними накладними кишеням і капюшоном або куртки- "аляски".

Дещо інший варіант курток - маленькі куртки плащі. Саме вони займають перші сходинки модельної сходи цього сезону. Тут теж маса варіантів крою: куртки плащі прямі вузькі і широкі, на блискавці або ґудзиках, з капюшоном і без нього. Особлива увага приділяється шкіряним міні-курткам, які найбільше підійдуть мініатюрним дівчатам або підліткам.

Є і ще один варіант верхнього одягу осінньо-зимового сезону. Це накидки. Не можна сказати, що це економний варіант гардероба. Однак як хочеться часто себе чимось порадувати. Такий невеликий радістю і може стати чудова осіння накидка.Сьогоднішні модні тенденції відрізняються стилем носіння цієї частини гардероба. Дизайнери і модельєри пропонують носити накидки поверх теплих светрів і навіть верхнього одягу, що, безумовно робить накидки більш практичними. Адже в цьому випадку накидку можна вдягнути не один-два рази за сезон, а носити її регулярно протягом всієї осені.Який би вид одягу не був вибраний і в якому б стилі, головне, щоб цілісний образ подобався його власниці. Тоді це буде пні просто красиво і ефектно виглядати, але і обов'язково додасть впевненості в собі і підтримає гарний настрій в будь-яку погоду.

Додати коментар


Захисний код
Оновити