Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Спідниця з воланами

Спідниця з воланами на сьогоднішній день представлена ​​спідницею-пачкою і спідницею-петіікоатом. Спідниця з воланами, згідно з правилами, які диктує мода, на жаль, сьогодні поза високої моди. Але це стосується світових та офіційних модних тенденцій. Але якщо потрібен наряд для походу на дискотеку, зустрічі з друзями або на інше аналогічне захід, в цьому випадку спідниця з воланами підійде ідеально.

 

Отже, вибір все-таки впав на таку частину гардероба, як спідниця з воланами. Однак після неодноразового походу по магазинах прийшло і розуміння, що у продажу немає такої спідниці з воланами, яку хотілося. Що ж робити в цьому випадку?

Спідниця з воланами легко шиється самостійно.Таким чином можна домогтися не тільки єдино потрібного результату, але, звичайно ж, і ексклюзивності цієї частини гардероба. Варто також відзначити, що зараз «набирають обертів» джинсові спідниці з воланами. У цьому випадку волан додає особливу неординарність і виразність.

Як же все-таки шиється спідниця з воланами?

По-перше, необхідно розуміти, Що довжина спідниці дещо збільшиться за рахунок додавання до неї волана, а отже потрібно зрозуміти, якої довжини волан потрібно додавати.

Після того, як визначена довжина волана, потрібно додати ще 5-6 сантиметрів на всякий випадок. Не потрібно боятися переборщити. Це не зіпсує довжини спідниці.Наступним дією необхідно виміряти довжину нижнього краю спідниці. Отриманий результат вимірювання необхідно збільшити в 2,5-3 рази. Це і стане довжиною майбутнього волана.

Наступна дія має бути здійснене з крайньою точністю! Інакше волан вийти «занадто неординарним»,а попросту кривим! Потрібно докласти майбутній волан строго перпендикулярно тканини самої спідниці.

Після виконаної роботи можна приступати до вирізання майбутнього волана, а поки що тканинної смужки необхідної довжини. Якщо смужки потрібно довжини не виявилося, то можна використовувати кілька тканинних смуг, які, якщо їх зшити,в підсумку дадуть потрібну смугу майбутнього волана.

Після того як всі деталі готові, необхідно з'єднати майбутній волан зі спідницею і закріпити з'єднання за допомогою шпильок. У процесі прикріплення відразу робимо складки майбутнього волана. Їх повинно вийти вісім, тоді вони будуть виглядати органічно. Не варто робити більше або менше складок.У цей момент можливо доповнити майбутній волан мереживом, яке підбирається заздалегідь виходячи з кольору і текстури тканини, з стилю і фасону майбутньої спідниці з воланмі. Булавки не повинні дозволяти тканини вільно рухатися.

Після цього необхідно пришити отриманий волан до спідниці на швейній машинці.Якщо на воланами після процедури пришивання залишилися стирчати нитки, їх можна замаскувати за допомогою мережив. Від цього спідниця буде виглядати тільки ефектніше. І ось робота закінчена, спідниця з воланами готова.

 

Якщо не хочеться пробувати перший раз на хорошій нової спідниці через побоювання її зіпсувати,можна випробувати весь процес на старій і непотрібною спідниці або тканини. Якщо не хочеться цим займатися або немає можливості, то завжди можна сходити в магазин і купити вже готову спідницю з воланами.

Як доповнення можна тільки додати, що спідниці з воланами з'явилися в 16-му столітті, в ті часи, коли в аристократичному суспільстві носили спідниці-купола. Однак панянки-селянки не могли собі дозволити такої розкоші і придумали спідниці з воланами. Однак після їхнього винаходу мода на такі спідниці з воланами, які представляли собою тканину, спадаючу вниз, протривала аж до кінця 18 століття. Також в моді були довгі спідниці з воланами і в 19-20 століттях. Ці спідниці повністю закривали ноги жінки.Таким чином, можна сказати, що спідниці з воланами завжди були і залишаються модними і актуальними.

Додати коментар


Захисний код
Оновити