Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Спідниця з фатину

Спідниця з фатину - кращий варіант для танців і прогулянок. Не можна не погодитися, що зроблене власними руками, подвійно приємно і цінно. А головне унікально. Тим більше, зробити щось самій є більш дешевим варіантом. Багато посперечаються, що треба володіти певним досвідом в шиття, мати навички такого шиття,необхідною умовою є наявність швейної машинки. Все це так.

 

Спідницю з фатину, однак, будь-яка дівчина, будь-яка жінка зможе своїми руками. Тут не треба мати ні швейну машинку, ні нитки.

Куди можна піти в такій спідниці з фатину? Відповідь проста - куди ваша душа забажає: прогулянка, вечірка. Головне ,яке оформлення матиме ваша спідниця з фатину, і з чим ви її зможете поєднувати.

Багато хто вже на собі відчули цей засіб. Якщо хочете влаштувати фотосесію, то без спідниці-пачки з фатину не обійтися. Те ж саме можна сказати і про дискотеках, і про уроки танців.

Для дівчат, що стежать за своїм гардеробом і люблячих оригінальність в одязі,спідниця з фатину підійде як ніщо інше.

Якщо у вас підростає дочка, то можна потренуватися на її ляльках, пошивши пару спідниць з фатину для них. А ваша донька оцінить вашу роботу, визнавши таку спідницю одягом для принцеси.

У новорічні свята можна перетворитися в прекрасну фею, пошивши собі спідницю з фатину і зробивши ангельські крила.Окрасою для спідниці з фатину можуть служити намиста, бісер, квіти, малюнки - словом, все, що побажаєте, може йти в хід. Такі спідниці є придатними варіантами для урочистих випадків, таких, як весілля.

Добре до спідниці з фатину підійдуть легінси.

Щоб зробити спідницю з фатину,необхідно купити близько п'ятдесяти відрізів фатину прямокутної форми. Їх розмір повинен складати 20х50 сантиметрів. Вам також знадобляться ножиці і гумка. Тканина не потрібно різати поштучно, можна відразу розрізати кілька відрізків, наприклад, близько десяти.

Отже, гумку зав'язуємо вузлом на спинці стільця або на нозі.Заздалегідь нарізані шматки фатину на гумці зав'язуємо вузлом. Тут слід враховувати, що придавлює фатин на гумці необов'язково.

Багато умеліци придумують різноманітні візерунки. Тут все залежить від вашої фантазії. Всю гумку обв'язуємо відрізками фатину. Головна умова - відсутність порожнього простору.На завершальному етапі роботи над спідницею з фатину необхідно ножицями підрівняти кінці спідниці. Атласний бант може виступити як елемент декору.

 

Якщо плануєте зшити спідницю з фатину довжиною більше 50ти сантиметрів, то тканини необхідно купити більше.

Ми розглянули основний принцип пошиття спідниці з фатину.Ви ж можете цей принцип розширити польотом своєї фантазії і вашими можливостями.

Якщо ви забули, що таке фатин, подивіться на свою фату або вуаль. Спідниця з фатину, або спідниця-пачка, зшита своїми руками, - це простий, але зі смаком варіант. Все залежить від вашого бажання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити