Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стилі спідниць

Стилі спідниць неймовірно різноманітні, тому стилі спідниць в усі часи викликали величезний інтерес. За стилем все спідниці різняться. Різниця призводить до їх різноманітності в деталях, на чому і засновані стилі спідниць.

Стилі спідниць виділяють широку спідницю-балон. Вона збирається на тасьму або стрічку в подолі.Починаючи з 1958 року така спідниця є невід'ємною частиною коктейльної моди. У побут стилі спідниць таку модель ввели з кінця 80-х років і великим успіхом користувалася на початку 90-х.

 

Вікелів, або спідниця з запахом - шедевр, яким пишаються стилі спідниць. Її обмотують навколо торсу, а поділ проходить спірально знизу вгору і зав'язується на поясі.

Спідницюбрюки стилі спідниць прозвали джут-кюлот.

Кастен, як стверджують стилі спідниць, являє собою спідницю прямого крою по поясу. Опуклі французькі шви знаходяться зліва, справа, ззаду і спереду з боків. Вони облямовані ниткою відмінного від основної палітри кольору. Шви роблять силует спідниці геометричним.

Кілт - спідниця в складку, що творить унікальні стилі спідниць національного характеру. Вона, як правило, із запахом. Зшита з матеріалу з класичної шотландської клітиною. Перед спідниці не має складок, спідниця застібається на англійську шпильку і шкіряні ремені. Така спідниця спочатку була частиною чоловічого костюма. Це був відріз тканини з шотландської клітиною.Його обмотували навколо стегон і закріплювали якраз шпильками і ременем.

Купол - знамениті стилі жіночних офісних спідниць, це пряма спідниця, що має середню ширину. Силует має форму купола. Досягається такий ефект завдяки виточки на стегнах.

Крінолін (стилі спідниць особливо виділяють такий фасон) - нижня спідниця. Вона широка, здатна надавати сукні силует купола.Жорсткість такій спідниці надавав кінський волос та китовий вус. Щатем використовували сталеві обручі. З 1870 року крінолін був уже не в моді. Але в 1984 році завдяки Вів'єн Вествуд набув статусу в стильних модних колекціях. Крінолін зробив з міні-спідниць міні-Крін.

Пачка (стилі танцювальних спідниць, які неможливо сплутати) - це широка,але коротка спідниця. Її виготовляють з тюлю, прикрашають воланами і рюшами. Сінді Лопер і Мадонна ввели ці стилі спідниць в моду.

Петікоат представляє стилі жорстких спідниць. Вона широка, дуже сильно накрохмалена спідниця. Прикрашена рюшами і воланами. Особливою популярністю користувалася в 50-і і 60-і роки. Її одягали дівчата під спідниці колоколообразной форми.Спідниця, скроєна з чотирикутного обріза тканини, називається Portefeuille-Rock (чарівні і волелюбні стилі спідниць). Має збоку застібку або кокетку. Вона робиться на ґудзиках в половину довжини.

 

Regenschirmrock - нагадує своєю формою парасольку. Вона складається з 12 клинів.

Скорто - спідниця-шорти. Вигляд спереду говорить про те, що це коротка спідниця з запахом.

Туту - коротка спідниця, сильно накрохмалена. Зроблена з тюлі. Раніше її носили тільки балерини. Однак у 80-ті роки такі стилі спідниць перетворилися на спідниці з оборками різних кольорів. Є компонентом коктейльног стилю.

Хіп - це спідниця, що має занижену лінію талії.Має на поясі гумку.

Хіп-хагерс являють собою симбіоз штанів і спідниці (цікаві стилі спідниць). Спідниця має занижену талію. Відкриває пупок. Тому була завжди популярна серед хіпі.

Куль де парі - широка спідниця. Ззаду помітно відставання від боків. Спідницю тримають металеві кістки, обручі. Прикрашають її стрічкою або воланами.Дуже актуальні спідниці були в 17-му столітті.

Модні в 15-му столітті стилі спідниць - отагліще. Це довга спідниця, що має шлейф.

Спідниця, що має турнюр, - це спідниця, яка від пояса відстає ззаду. Вона тримається на каркасі за допомогою обручів або китового вуса. Прикрашена стрічками і воланами. Модний атрибут 19го століття.

Спідниця-кльош (знамениті стилі спідниць) являє стилі спідниць, що розширюються від стегон. М'яке розширення досягається завдяки клинам. Їх кількість сягає до 12 штук.

Спідниця-полусолнце має силует півкола.

Спідниця-сонце має силует, що нагадує за формою сонці.

Спідниця-спіраль - довжина спідниці досягає до щиколоток. Зшита зі спеціальних клинів,вони обтягують стрункий стан дівчини спірально.

Спідниця-тюльпан - пряма, звужена до низу спідниця. Формою такі стилі спідниць нагадують тюльпан.

Додати коментар


Захисний код
Оновити