Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Спідниця з кишенями

Спідниця з кишенями - незамінна річ у гардеробі будь-якої дівчини, незважаючи на те, що кишені у спідниці служать лише якимось прикрасою, що привертає увагу, і не одна дівчина не використовує кишені у спідниці за їх прямим призначенням.

Спідниця з кишенями здатна приховати невеликі недоліки вашої фігури, або навпаки, підкреслити достоїнства.За допомогою накладних кишень можна округлити лінію стегон, а візуально її заузить допоможуть прорізні кишені, розташовані по вертикалі.

Допомогти приховати невеликий животик зможуть підрізні кишені. В цілому кишені служать відмінним прикрасою будь спідниці, здатні надати їй потрібну форму. Правильний і до місця накладений кишеню,здатний перетворити саму нудну спідницю на витвір мистецтва. Ваша фігура залишиться максимально стрункою, а ваш образ неповторним, якщо кожна деталь, обраної вами спідниці з кишенями, буде продумана до дрібниць. Незвичайна і красива лінія, що утворює кишеню, здатна змінити модель вашої спідниці.

 

Для початку потрібно підібрати лінію входу в кишеню так, щоб вона актуально виглядала зі спідницею, і ідеально підкреслювала особливості вашої фігури. Витачку слід зробити там, де вона опиниться на самому початку підрізу кишені. У такому випадку, однак, можливі різні варіанти:

Спідниця з кишенями,варіант перший - підріз кишені між бічним зрізом і лінією талії. Глибина виточки в даному випадку переходить на частину бочка, що закриває центральну частину переду.

Спідниця з кишенями, варіант другий - відсталий кишеню залишити в горизонтальному положенні. Глибина виточки, в такому випадку, піде в шов,який з'єднує бічну і центральну частину передньої спідниці.

Спідниця з кишенями, варіант третій - моделювання відстаючих кишень на рельєфній спідниці. Підріз кишені і рельєф в даному випадку, починається на талії, де знаходиться центр виточки. Глибина виточки повністю розподіляється між кишенею рельєфом.

 

Найбільш поширений варіант такого стилю - це спідниця тюльпан з накладними кишенями.Правильніше сказати, що це оновлений варіант спідниці з кишенями, і вона не сильно відрізняється від свого оригіналу зовні. Кишені можуть відбуватися різними декоративними прийомами, він може бути зроблений зовнішнім, а може бути і внутрішнім. Це вже залишається на розсуд кожного модельєра.Від класичної спідниці з кишенями така модель буде відрізнятися шириною. Якщо тримати руки в накладних кишенях, то вони обов'язково деформуються, і будуть тільки псувати зовнішній вигляд такої спідниці. Спідниця тюльпан може бути і в гардеробі ділової жінки, це залежить від вибору тканини.З нею чудово поєднуватимуться строгі блузки або блузки сорочкового крою. А якщо спідниця з кишенями буде достатньо яскравого кольору, то вона неодмінно підійде вам для прогулянок по місту.

Спідниці з драпіровками і кишенями сьогодні практикують багато світових модельєри. Така спідниця з кишенями дуже практична і вкрай зручна,а використання кишень за призначенням в таких спідницях не потрібно, вони служать прикрасою моделі.

Використання кишень зараз практикують не тільки на спідниці-тюльпані. Але й на інших моделях. На короткій джинсовій спідниці, виконані на задній частині, вони будуть виглядати до місця і навіть дуже привабливо і сексуально. Такі спідниці з кишенями, звичайно, не шиють на світових подіумах, так як вони призначені для іншої категорії жінок.Вони в першу чергу розраховані на підлітків і молодих дівчат. Але якщо вам є що показати, не соромтеся одягнути спідницю з кишенями і здатися в ній на людях, вас обов'язково оцінять!

Додати коментар


Захисний код
Оновити