Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Костюм-трійка

Костюм-трійка - це незамінна і неповторна класика, яка прикрашає який вік гардероб справжніх леді та джентльменів. У 1971 році Ленелотте фон Ботмер, політик з соціал-демократичної партії, зважилася на відверту провокацію, прийшовши на засідання парламенту в жіночому діловому костюмі.Тоді цей вчинок викликав хвилю обурень і скандалів, аналогічно спочатку був сприйнятий суспільством і стильні костюм-трійка.

 

Біблія закликала жінок не носити чоловічий одяг, а чоловіки не повинні були носити жіночу. Ці правила були прийняті суспільством і суворо дотримувалися аж до 19 століття. З'явитися на вулиці жінці в чоловічому одязі,яку символізував костюм-трійка, було не просто недозволено, а навіть принизливо. Це іноді костюм-трійка використовувався поліцією як покарання.

Коли боротьба жінок за свої права і привілеї в суспільстві не дала результатів, вони вирішили відстояти своє право на чоловічий одяг і костюм-трійку. Протестуючи проти соціальної та політичної дискримінації жінок, під час французької революції вони носили подовжені піджаки, які призначалися для наїзників, і спеціальні капелюхи,які використовує костюм-трійка. Це був свого роду символ свободи того часу. Через декілька років після того, як закінчилася революція, мода на одяг знову стала залежати від статі. Але деякі жінки все ж продовжували носити чоловічий одяг, серед якої костюм-трійка привертав леді найбільше. Жорж Санд,письменниця того часу, епатувала людей своїми костюмами і сигарами, не відставала собі в задоволенні носити костюм-трійка і велика актриса Сара Бернар, яку на деяких фотознімках можна побачити в чоловічому одязі.

Чоловічий костюм-трійка зміцнив свої позиції в жіночому гардеробі тільки після 1920 років, коли костюм-трійка,що складається з штанів, піджака і жилетки, став основною уніформою артисток і емансипованих жінок того часу. Традиційний костюм зі спідницею і жакетом ще довго залишався основним, і тільки через 50 довгих років брючний костюм-трійка став його альтернативою.

Сьогодні навряд чи хтось зв'яже брючний костюм-трійка і жіночу емансипацію в єдине ціле. Костюм-трійка став неймовірно популярним серед жінок різних професій, за рахунок своєї зручності і практичності. Відмінно скроєний і елегантний костюм-трійка ніколи не застаріє. У діловому середовищі жіночий костюм-трійка виглядає аналогом чоловічого,а в повсякденному житті костюм-трійка просто необхідний для особливих випадків, і може бути прикрашений аксесуарами.

 

Незамінним другом брючного костюма є блузка або сорочка, і якщо дозволяє крій костюма, то комір блузки можна виправляти.

Для тих, хто не любить офіційний стиль в одязі, можна комбінувати костюм-трійка з трикотажними кофточками, які будуть виглядати не менш суворо. Якщо вам подобаються хусточки, то ви зможете пов'язати їх поверх.

Ось у чому краса такого костюма - це те, що його можна з легкістю перетворити з ділового одягу, у святкове вбрання для походу в театр або на виставку. Достатньо буде лише прикрасити себе аксесуарами,і надіти туфлі на високих підборах і ви будете чарівні!

Багато дизайнерів і модельєрів виготовляють жіночі костюми різноманітних фасонів і кольорів. Якщо ви тільки захочете, вони можуть бути зшиті для вас на замовлення! Яку вибрати модель жіночого костюма, ділову або підкреслено жіночну - вирішувати, звичайно ж, вам, орієнтуючись на свою фігуру,стиль і потреби.

Брючний костюм-трійка для жінок виготовляють багато дизайнерів. Костюм-трійка доступні під всілякими модними лейблами і, звичайно ж, можуть бути виготовлені на замовлення. Вони можуть бути різноманітних кольорів і різного крою - як хвилясті і вельми жіночні, так і ділові, швидше, схожі на чоловічі костюми.Вибір моделі жіночого костюма залежить цілком і повністю від вашого смаку, але не забувайте, що занадто "чоловічий" костюм-трійка лише зробить з вас карикатуру на битву між статями. З цієї ж причини не слід носити чоловічий костюм-трійка з краваткою ні в діловому середовищі, ні навіть якщо краватки - улюблений атрибут дизайнерів на подіумі,можуть бути частиною костюма, який вам сподобається.

Додати коментар


Захисний код
Оновити