Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Пояс спідниця

Пояс спідниця досить відверта, тому можна навіть сказати, що вона має вульгарний вигляд. Засновниця пояса спідниці, Мері Квант, запозичила ідею у своєї подруги. Якось раз, прийшовши в гості до своєї подруги, Квант, побачила її в старій, обрізаної надто коротко, спідниці, яку подруга одягла для зручності під час генерального прибирання. Незважаючи на 50-е роки, тут не було нічого дивного, так як гарячі дівчата з Челсі ходили по вулиці в нарядах, на подобі цього.

Мері Квант дуже сподобалася ця деталь одягу і буквально наступного тижня на прилавках її магазинів, вже можна було купити подібні пояс спідниці.Модельєр вкорочувала довжину пояс спідниці поки не дійшла граничної довжини в 23 сантиметри. Квант тільки й займалася тим, що придумувала нові моделі пояса спідниці. До середини 60-х років уже практично всі модниці поповнили свій гардероб пояс спідницями від Мері Квант.До того часу Квант отримала почесний орден Британської імперії за заслуги в легкій промисловості та британському експорті, і стала національним героєм. Це сталося після того як Єлизавета II вирішила теж вкоротити свою спідницю.

Перша леді США Жаклін Кеннеді, в 1962 році, прикривала свої ноги леопардовим пальто, спускаючись з трапа літака, журналісти помітили, що ноги були відкриті набагато більше, ніж це було зазначено в протоколі дозволеного. Жаклін Кеннеді володіла стрункими ногами і крихкою фігурою, завдяки чому пояс спідниця добре гармоніював з її елегантно-лаконічним стилем.

Пояс спідниця секс-символа Америки Джеккі Онассіс привернула загальну увагу коли вона в 1966 вийшла на публіку в досить короткій пояс спідниці, після чого газети рясніли заголовками, що «за пояс спідницями майбутнє!» По Нью-Йорку в цей час ходили манекенниці Мері Квант, але вже не в пояс спідницях, а в ультра-міні.Це теж була заслуга Мері Квант. Як і Коко Шанель у Франції, Мері Квант була найбільш підходящою манекенницею для своїх речей. У 1965 році модельєр приїхала в США, для того щоб презентувати пояс спідницю. Після чого пояс спідниця почала набирати величезну популярність не тільки в США, але і у всьому світі. Не можна сказати, що пояс спідниця користувався попитом,тільки у звичайних людей. Софі Лорен, Клаудія Кардинале, Катрін Деньов, Елізабет Тейлор, Джейн Фонда та інші відомі володарки красивих ніг, носили такі спідниці із задоволенням. Ненсі Сінатра, яка стала відома після хіта «These boots are made walking», була одягнена в міні плаття, зшите з шовкової бахроми, і чоботи до колін. Бріджит Бардо, знаменита французька актриса, сказала, що потрібно продовжувати рекламувати пояс спідницю, а високу моду залишити старикам.

Пояс спідниця вже після бее ніж 50 років з моменту її винаходу залишається такою ж актуальною і бажаною частиною гардеробу. Пояс спідниці від Мері Квант змусила модельєрів і дизайнерів по-іншому поглянути на красу жіночих ніг. Пустотливий вигляд, свободу рухів і омолоджуючий - ось, що дала пояс спідниця своїм власницям.Девіз всіх модниць 21 століття - «Чим більше років, тим вище спідниця». Під цим девізом об'єднуються модниці з усього світу, незалежно від поглядів на світ, фінансових можливостей, релігійних поглядів і способу життя. На сьогоднішній день пояс спідниця виробляється з різних матеріалів: шовку, шкіри, велюру, льону, вельвету, вінілу і багатьох інших.Пояс спідниця це досить демократичний наряд, надівши який, будь-яка жінка зможе відчути себе королевою.

Наостанок хотілося б зазначити, що Мері Квант в 70-х роках повністю присвятила себе косметичного справі, залишивши виробництво одягу, тому багато людей навіть не здогадуються, про те, хто ж став винахідником пояс спідниці.

Додати коментар


Захисний код
Оновити