Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Маскарадні костюми

Маскарадні костюми - то без чого стане нудним будь-яке свято. Для чого ж потрібні маскарадні костюми?

Добре підібрані маскарадні костюми, дозволяють хоча б раз на рік, повернутися в дитинство і поринути у казку, істотно додають куражу і дозволяють відчувати себе безтурботними відсвяткувати день по повній програмі.

 

Такі казкові персонажі як Кентервильское Привид або Ніф-Ніф з легкістю зможуть собі дозволити вити на місяць і хрюкати,чого не можна сказати про який-небудь представницькому банкіра. Фатальна Кармен не зможе собі дозволити стояти цілий вечір біля стіни, чого не скажеш про скромну соромливою студентці Каті.

Якщо відзначити свято в казковому маскарадному костюмі, а не звичайної, нехай навіть дуже дорогий, одязі, то свято пройде зовсім інакше.

Отже, якщо Ви вирішили влаштувати маскарадний бал, то потрібно готуватися до цієї події заздалегідь, тому що не тільки Ви хочете провести свято весело і незвично.

Маскарадні костюми можна: Це найпростіший і легкий варіант придбати маскарадні костюми. Купити маскарадні костюми можна як в Інтернеті, так і спеціалізованих магазинах, і весільних салонах. Вартість маскарадних костюмів різна, так повноцінний маскарадний костюм обійдеться в 2-8 тисяч гривень, а проста шапка з ріжками в 250 гривнів. Різноманіття маскарадних костюмів приємно здивує Вас - від звичних Дідів Морозів до чарівних Сніжинок та Снігуроньок в сніжно-білих ліфах і підв'язках.

Виготовити на замовлення

Пошиття маскарадних костюмів на замовлення - це найдорожчий варіант. Безсумнівно, він підійде тим,хто хоче виділитися оригінальністю свого костюма на тлі основної маси. Або для тих у кого є прекрасна задумка, але немає бажання і часу, щоб пошити його самостійно. Фірми, які займаються подібними замовленнями, готові запропонувати Вам як послуги досвідчених дизайнерів, так і пошити костюм за вашими ескізами.Зазвичай термін пошиття Вашого костюма займає близько 5 днів. Виготовленням маскарадних костюмів на замовлення займається велика кількість високохудожніх фабрик, салонів вечірньої та весільної моди, організацій займаються виробництвом сувенірної продукції та іграшок. В Інтернеті можна легко знайти контактні дані подібних організацій.

Арендовати

Цей варіант обійдеться порівняно дешево, а великий асортимент маскарадних костюмів не залишить нікого байдужим. Але займатися пошуком потрібного костюма потрібно завчасно, так як цікаві маскарадні костюми розбираються дуже швидко.Орендувати маскарадний костюм можна в багатьох місцях - від ательє практично всіх театрів і кіностудій до онлайн-магазинів. Вартість оренди обійдеться від 100 гривень до 2 тисяч на добу, також деякі організації беруть додаткову заставу. Підібрати маскарадні костюми можна як для дітей, так і для дорослих: від звичних піратів,до казкових ельфів.

Сконструювати з уже наявною одягу

Найдемократичнішим варіантом є складання маскарадних костюмів з уже готового одягу. Це Вам обійдеться від 0 до суми, яка буде витрачена на придбання атрибутів для костюма. Тут все елементарно: знаходимо профільний сайт або книгу,вибираємо сподобався костюм і підбираємо необхідні речі для формування костюма на полицях шаф або магазинів.

Наприклад, костюм ангела абсолютно не складно скласти з білого одягу, німба з паперу золотого кольору і двох крил, виготовлених з марлі і дроту. А костюм Кощія можна отримати з повністю обтягує чорної одягу.На поверхні одягу малюємо скелет звичайної гуашшю або спеціальними фарбами, а на обличчя наносимо макіяж сірих відтінків.

Виготовити самостійно

Цей варіант підійде творчим людям. А на допомогу при створенні будь-яких важкоздійснюваних деталей, завжди прийдуть різні інструкції, які можна знайти як в Інтернеті, так і в різних книгах.Грошові витрати на виготовлення таких маскарадних костюмів будуть мінімальними.

При створенні костюма Вам завжди прийдуть на допомогу папір, марля, вата, картон і різні старі речі.

 

Для спрощення процесу виготовлення можна вибрати найяскравішу рису Вашого персонажа і просто її перебільшити. Так для Баби Яги це клюка, хустку і ніс.У підсумку маскарадний костюм буде готовий!

Найголовніше, потрібно визначитися яким саме казковим персонажем Ви хочете бути на святкуванні. Бажаємо гарно відсвяткувати і вдало підібрати маскарадні костюми!

Додати коментар


Захисний код
Оновити