Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Східні костюми

Східні костюми магічно приковують погляд до їх сексуальної власниці. Чарівництво і казковість східного танцю, принадність якого забезпечують східні костюми, ще ніхто не міг спростувати. Жодному чоловікові не під силу встояти перед спокусницею, яка приміряє східні костюми. А дівчата при вигляді східного наряду і зачіски не можуть стримати захвату і захоплення. У самому костюмі є це чарівництво, вишукані мерехтливі деталі якого заворожують, варто лише поглянути на дівчат, що виконують цей зачаровуючий танець живота, всілякі паєтки, блискучі прикраси, розвивається шовк, немов випромінюють магнетизм. Східні костюми можна назвати витвором мистецтва, тому їх пошиття -- самий трудомісткий процес. Нижче перераховані моменти, на які слід звернути увагу при виборі східного костюма, щоб, не думаючи про абстрактні речі, повністю злитися з ритмами східної музики. А самий істотний рада полягає не тільки у виборі такого костюма.По-перше, навчитися танцювати східні танці, в чому допоможуть східні костюми, визначитись яка музика найбільше підходить, адже від цього безпосередньо залежатиме стиль костюма. Щоб приємно здивувати кохану людину, самим розкішним сюрпризом буде, звичайно ж, східний танець, присвячений тільки йому. Тепер, завдяки тому, що східні костюми доступні, дівчата можуть стати таємничими, сліпучими і східними красунями.

Створюючи образ східної танцівниці, не менш важливою складовою образу відіграють зачіска і ефектний макіяж, а також дивовижні східні костюми. Всім без винятку знайомий образ східної красуні: це довгі мерехтливі хвилясте волосся, чарівне і звабливий погляд з-під чорних, як ніч, вій, блискучі і дзвінкі східні костюми. Щоб домогтися такого ефекту з волоссям, досить перед виконанням танцю нанести трохи блиску на локони. Щоб домогтися східного стилю в макіяжі, потрібно виділити очі, а робиться це просто-жирним чорним олівцем або підводкою необхідно зробити підвести очі, можна зробити непомітні «стрілки» і нанести тіні -- і спекотний східний погляд забезпечений, але все ж варто пам'ятати, що по колірній гамі потрібно відштовхуватися від кольору самого костюма. На губи краще наносити помаду світлих тонів або звичайний блиск для губ, інакше занадто яскравий колір може відволікати увагу, що звикли зосереджувати східні костюми.

 

Також важливими деталями в образі є аксесуари, на руки можна одягати кілька браслетів, які доповнюють східні костюми. Популярними східними прикрасами вважаються золото і срібло, але можна використовувати і яскраву біжутерію. Сережки бажані, довгі, великі, можна у вигляді кілець. Браслети, які прикрашають східні костюми, плаття і ноги теж. Слід приділити увагу і поясу, тому що це головний елемент у східному костюмі, його зазвичай розшивають монетами під золото або іншого кольору, важливо щоб вони контрастували з кольором використовуваного під костюм матеріалу. Дзвін і рух монеток інтригують, коли танцівниця виконує танець. Що може допомогти створити шедевр -- східні костюми? Це золоті нитки, бісер, тасьма, паєтки, камінчики, монетки, всілякі візерунки в східному стилі і кропітка праця і фантазія творця костюма. При самостійному шиття все це розшивається тільки вручну на шовку.

Щоб спідниця східного костюма не плуталася, не чіплялася за ноги, що загрожує падінням виконавиці, її шиють виключно до щиколоток. Чудово виглядають в костюмі спеціальні штанини, звані шальварами, вони виготовляються з прозорого шовку, вільного крою, але до низу вони стиснуті гумками. А вже поверх штанів одягається яскраво розшитий пояс.

У східному костюмі ліф розшивається стразами, бісером і паєтками, так само, як і при шитті пояса. Бахрома під лінією ліфа робиться з нанизаних монеток або стеклярусу, на кінці можна додати намистини, що перетворює східні костюми.

Шовкова тканина для східного костюма може бути будь-якого кольору, якого тільки душа забажає. Іноді дизайнери в костюмі поєднують відразу кілька кольорів, не порушуючи гармонію. Що цікаво, до квітів приписують деякі позначення, наприклад, яскраві тони - це пристрасність і палкість, темні - таємничість і загадковість, чистоту, невинність відображають кольори світлих тонів.

І в завершенні майже закінченого образу загадкової східної красуні варто приділити увагу запаху -- це її солодкий аромат, домогтися, підібравши духи з солодкуватим смаком, щоб і танцівниця, і її східні костюми не зміг забути жоден глядач.

Додати коментар


Захисний код
Оновити