Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Купальні костюми

Купальні костюми - це те, без чого складно уявити собі літо. Але купального костюму знадобилося близько ста років для того, щоб стати саме тим купальним костюмом, який ми звикли бачити.

Практично не існує інформації про те, як же все-таки купалися дівчата в Стародавній Греції, проте швидке всього при їх культі тіла було б дивним якби хто-небудь перед купанням у що б, то не було одягався. Римляни, перед тим як занурити в Тібр, заходили в спеціальні роздягальні.

Люди найчастіше купалися переважно в лазнях, і найчастіше голими. Приблизно до 19 століття ніхто й не замислювався над тим, щоб поплавати в річці. В кінці 19 століття на світ з'явився прообраз купального костюма - спеціальний пляжний костюм, який зовні був схожий на пляжне плаття, призначене для прогулянок.

У 1909 році весь світ перевернула Аделіна Мюленберг - чемпіонка світу з плавання. Вона наважилася заявити про те, що довгі штани і корсет представляють собою особливу небезпеку, і вирішила переплисти протоку в костюмі, що складається тільки з однієї частини. Аніті-Келерман - її знаменита послідовниця плавала виключно в білизні. За цю витівку її заарештували. Однак купальний костюм, нехай поки в не зовсім досконалому вигляді вже зацікавив дівчат. Дівчата починають ходити на пляж виключно в коротких спідницях.

Купальний костюм, який був би прийнятний і сьогодні, з'явився в 30-і роки. Зрозуміло, переслідування за короткі одягу продовжилося. Так в 1959 році в ряді країн дівчат штрафували за те, що вони з'являлися в бікіні. На самому початку 60-х років стало відомо, що купальні костюми типу бікіні більше не зможуть зменшуватися. В результаті чого ринок купальних костюмів збанкрутував. А Скандинавії світ зовсім перекинувся, мінімізація дійшла до такого ступеня, що дівчата почали купатися без костюмів - оголеними. Італія і Франція замінили горезвісні бікіні маленькими клаптиками матерії на нехитрих шнурках.

Однак мода не стоїть на місці, і може бути настане той момент, коли нам доведеться ходити на пляж в яких-небудь римських тогам.

Купальний костюм приблизно 100 років тому ввійшов у наш гардероб. Тільки в 19 столітті, люди почали купатися. Купальний костюм для жінок шили з звичайного ситцю і прикрашали за допомогою оборок. Купальний костюм в наборі містив ще чорні панчохи. Купальні костюми для чоловіків, як правило, складалися з бавовняних трико, найчастіше в червоно-білу або синьо-білу смужку. Саме тоді і з'явилися трикутні плавки з ситцю червоного кольору - попередники чоловічих плавок з вовни. Купальний костюм для жінок придбав сучасний вигляд в 20-і роки 20 століття: їх виготовляли з трикотажу, який тримав форму. Купальні костюми на сьогоднішній день виготовляються з найрізноманітніших матеріалів і мають різні фасони. Модними є не тільки цілі купальні костюми, а й складаються з 2 частин.

Додати коментар


Захисний код
Оновити