Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як пов'язати кардиган

Як пов'язати кардиган цікаво будь-якій жінці, яка захоплюється в'язанням. Припустимо, що нам потрібно зв'язати кардиган вільного покрою для людини, що має сорок шостий розмір одягу. Довжина нашого кардигана тоді складе 80 сантиметрів, розмір рукава - 60 сантиметрів, ширина стінки - 50 сантиметрів. Для чого власне потрібно знати як зв'язати кардиган? Цю річ можна одягнути на будь-який урочистий захід, на будь-який вечір, в ресторан. Найкраще для таких заходів підійде ажурний кардиган, який буде універсальний при використанні, для будь-яких випадків життя. Чим зв'язати кардиган?

В'язати ажурний кардиган можна спицями або гачком, але пов'язаний гачком ажурний кардиган буде виглядати більш нарядно і приголомшливо. Для того щоб зв'язати кардиган візьмемо пряжу: віскозу або бавовна з люрексовой ниткою. В'язати кардиган почнемо з накреслення викрійки. Для цього скористаємося ватманом, або можна взяти рулон шпалер або залишки від нього, тому що, як ми раніше з'ясували, ширина нашого вироби всього лише 50 сантиметрів. На ватмані малюємо прямокутник, з розмірами 80х50 сантиметрів. Після цього потрібно відміряти однакову відстань від верхніх кутів, рухаючись до середини верхньої сторони і малювати плечі з проймою і виріз горловини. Потім потрібно взяти олівець іншого кольору і відзначити їм середину переду і намалювати горловину переду. Подібно до цього робимо викрійку рукава. Для зшивання кардигана, на відміну від викрійки, не так-то вже й важливо дотримуватися кути нахилу деяких ліній для розкрою. Такі малі недоліки може приховати ваша ажурна в'язка. Наша модель кардигана буде складатися з безлічі в'язаних елементів, які пов'язані, ми з'єднаємо ланцюжком. Давайте виберемо ці елементи. Зупинимося на квітах лілії і каштанових листках. Зв'язавши по одному елементу квітки і листочка, розкладіть їх на викрійці і обведіть олівцем. Потім по черзі прикладайте їх і відзначайте, де вони будуть розташовуватися вже на готовому виробі. Така процедура дозволить точно визначити необхідну кількість пов'язаних елементів. Після всіх цих процедур з схемою крою можна почати займатися і в'язанням. Для того щоб зв'язати кардиган нам знадобитися 200 грам пряжі YarnArt Sofist салатового кольору; 150 грам пряжі YarnArt Sofist рожевого кольору; 150 грам пряжі YarnArt Sofist чорного кольору, яка складається з 70% віскози і 30% бавовни, і гачок № 3.

Коли необхідну кількість каштанових листків буде пов'язано, перейдемо до в'язання квіток лілії. Коли і квіточки лілії будуть готові, починаємо розкладати їх на викрійку. Для цього, слід добре закріпити елементи на викрійці, щоб уникнути їх ерзанья під час з'єднання всіх їх в одне ціле готовий виріб. Наступним кроком у в'язанні кардигана буде зв'язування кардигана, шляхом з'єднання елементів. Краще почати зшивання з самого нижнього ряду, вив'язати ланцюжок необхідної довжини, яка дорівнює ширині виробу - 50 сантиметрів. Потім, за допомогою стовпчиків і повітряних петель з одним або декількома накидами, створюється своєрідна сіточка між кожним елементом, ця сіточка і з'єднує елементи. Так само можна провязати кілька повітряних петель, потім проробити «піко», потім ще кілька повітряних петель, роблячи тим самим сіточку більш ажурною. Коли з'єднання спинки буде завершено, відкріпите її від ватману і можна приступати до з'єднання подібним чином переду, а потім вже і рукавів. Зшийте або зв'яжіть разом всі наявні деталі і вшитої рукава. Щоб ваше виріб мав більш акуратним, його необхідно обв'язати кількома рядами стовпчиків без накидов. Обв'язувати варто все краю виробу і рукавів. Потім можна застосувати «піко». Для закінчення нашого кардигана залишилося вибрати застібку. Як застібки можуть бути пара шнурочків, красива велика гудзик або застібка зі стразами, це вже на вашу фантазію. Виявляється, що зв'язати кардиган не так і солжно. Тепер варто приміряти наше готовий виріб.

Це тільки один з безлічі способів того як можна пов'язати кардиган. Адже скільки рукодільниць, стільки й варіантів, моделей, кожна з яких по-своєму красиві, унікальні, елегантні і модні. Застосуйте фантазію, використовуйте креатив і всі свої вміння і знання. При бажанні і фантазії можна створити свою неперевершену модель, ексклюзивну і особисто вашу!

Додати коментар


Захисний код
Оновити