Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Горжетка

Горжетка в перекладі з французької означає "горло". Горжетка - це невеликого розміру шарф або ж цільний хутро з головою звірка, його лапками і хвостиком.

Горжетка - це стилізація аксесуара в стилі ретро. Носиться горжетки не заради тепла, звичайно, а для естетичного прикраси.

Горжетка: екскурс в історіюХоча слово "горжетки" прийшло до нас з французької мови, ніякої горжетки в ньому не існувало. У французькій мові є тільки боа.

Горжетка ж являє собою прикрасу для шиї, яке виготовлене було з ювелірних матеріалів. Горжетка вибирає оксамит, шовк і хутро.

На початку 20-го століття горжетками називали цільні шкури звірків. Для того щоб зшити таку горжетку, необхідно було мати пухнасте хутро. Гладкошерстий для цих цілей не підходив. У процесі вичинки таких шкур виробникам необхідно було зберегти пазурі на лапках, зубки. Очі ж робили вже з кольорового скла. Так виходила горжетки.

Кінець 20-го століття ознаменувався появою пальто без коміра. Його замінила знімна горжетки. Горжетка була схожа на хутряний шарф, а не на шкуру звірка.

У ті часи горжетки виготовлялася з шкур сріблясто-чорній, платинової лисиці, а також білого, блакитного песця, куниці, соболя чи норки.

Сучасна горжетки.

Різні фасони минулого знову увійшли в моду сьогодні. Горжетка та її види стала стильними аксесуарами причому як для вечірнього виходу, так і для повсякденного носіння.

Горжетка сьогодні - це хутряні шарфи, які мають різною довжиною і товщиною. Такі будинки моди, як Gucci, Oscar De La Renta, Nina Ricci, Yves Saint Laurent, Chanel і багато інших можуть запропонувати безліч варіантів горжеток.

Jean Paul Gaultier є практично єдиним модельєром, який відроджує горжетки фасонів, які були на піку популярності на початку 20г століття. Він робить їх з шкури, яку слід носити на плечах.

Горжетка: як носити

Кілька років тому горжетки була аксесуаром для вечірнього виходу або урочистого випадку. Її носили виключно з сукнями з декольте і з пальто без коміра. Сучасні дизайнери пропонують не огрінічіваться тільки такими випадками, а носити горжетку з будь-якими варіантами одягу. Виняток становитиме тільки спортивний одяг, яку не сприймає горжетки.

Дуже модною тенденцією зараз є надягати горжетку разом зі строгим костюмом. Можна її одягати в такому випадку зверху бадлон, блузки або піджака. Це зробить ваш офісний стиль шикарним.

Горжетка - це і додаток до пальто з вовни, куртці з різних тканин, а також до класичного стилю тренч і твідовим костюмам.

З джинсами і дутими куртками відмінно виглядає горжетки - хутряний шарф.

Звичайно, вечірнє вбрання носити слід виключно з горжеткою. Горжетка може бути у вигляді шарфа, елегантно пов'язаної навколо шиї. Горжетку можна носити і в якості накидки, приспускаючи її, при цьому відкриваючи лінію плечей.

Горжетка: що вибирають зірки

Горжетки зараз є модним напрямом, а тому багато зіркові персони намагаються їх придбати. Чим вони відрізняються від звичайних жінок, що стежать за модними тенденціями?

Молоде покоління зірок, наприклад, співачка Ріанна, вважає за краще носити горжетки. Ріанна, будучи модницею, вже має у своєму гардеробі кілька варіантів цих шарфиків з хутра. Вона носить їх у якості аксесуару до повсякденних суконь.

Ще одна любителька хутра, Шерон Стоун, носить горжетки як ексклюзивний аксесуар до вечірнього плаття.

Додати коментар


Захисний код
Оновити