Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Спідниця балон

Спідниця-балон являє собою вид одягу, що має вельми говорить назва. Спідниця-балон нагадує чашку прекрасних ніжних квіточок, в елегантні стани дівчат - їх стеблинки. Спідниця-балон тісно охоплює талії модниць, послаблюючи при цьому хват на стегнах, ніжно прихоплюючи ніжки дівчат в області колін.

Останнім часом спідниця-балон стала нагадувати бутони троянд, а не квіточки балона. Найчастіше це відбувається з тієї причини, що сучасні дизайнери і модельєри використовують у власних роботах по створенню спідниць-балонів величезна кількість матеріалів, різноманітних запахів і драпіровок. Подібна спідниця-балон може створити неповторний контраст між пишними спідницями і вузькою лінією поділу.Проте варто зауважити, що класичне і традиційна назва спідниць-балонів, або спідниць-тюльпанів, відмінно увійшли в словниковий запас дизайнерів і модельєрів, тому, малоймовірно, що назва "спідниця-балон" хоч коли-небудь зміниться, припустимо, на спідницю-троянду .

Спідниця-балон чудово поєднує ряд переваг спідниць-пуббюоллов та спідниць-олівців, одночасно згладжуючи ряд недоліків останніх. Спідниця-балон ніколи не буде виглядати по-клоунські. Спідниця-балон відмінно поєднується з величезною кількістю одягу, і найголовніше: їх може носити будь-яка дівчина без винятку. Можемо запропонувати вам деякі поради, які допоможуть вам вибрати найбільш підходящу т красиву спідницю-балон.

Спідниця-балон: як вибрати і з чим носити?

Спідниця-балон підійде високим дівчатам. Дівчата, що мають субтильну фігуру, будуть виглядати в них ідеально, проте не варто думати, що дівчата-пампушки не зможуть носити подібний одяг. Мабуть, не варто носити спідницю-балон занадто низьким і пухким жінкам. Спідниця-балон може перетворити їх на неповоротких представниць жіночої статі. Спідниця-балон є універсальною одягом: спідниця-балон здатна візуально збільшувати стегна, в тому випадку, якщо вони дуже вузькі. Однак спідниця-балон може і замаскувати занадто широкі стегна. І ще варто пам'ятати: спідниця-балон вимагає витончених кісточок.

При виборі спідниць-балонів особливу увагу варто приділити матеріалу, на основі якого спідниця-балон буде виготовлена. Додаткові матеріали, що створюють обсяг, повинні драпіруватися на самих стегнах і струменіти, а не лежати жорсткими і важкими складками. Сатин, креп, шовк, тонкі і гладкі матеріали відмінно підійдуть для спідниць-балонів. Букле, шерсть, вельвет і в'язане полотно будуть виглядати досить громіздко і грубо.

Останнім часом ряд дизайнерських розробок представив спідниці-балони найрізноманітнішої довжини. І навіть незважаючи на все це, класична спідниця-балон користується особливою популярністю. Саме така довжина у спідниць здатна зробити ніжки модниць більш довгими, розподіляючи тим самим баланс фігури жінки.

Вибрати стиль одягу для того, щоб доповнити подібну спідницю, зовсім нескладно. Одним з найкращих рішень будуть короткі кардигани, топи, жакети, болеро, здатні своїм виглядом зробити вашу спідницю ще більш помітною. Такий одяг, яку вибирає спідниця-балон, може дозволити сконцентрувати загальну увагу виключно на вашій талії. А таких випадках дівчата будуть виглядати безформними. З спідницями-балонами відмінно поєднуються підбори, краще вибирати взуття на шпильках. І ще одне: якщо ви бажаєте максимально збільшити ноги, варто одягти спідницю-балон, взуття та колготки одного тону і кольору.

Любительки ремінців можуть дозволити собі поєднувати їх з спідницями-балонами. Тільки необхідно вибирати непомітні і тонкі ремені, переважно однотонні, інші - можуть розширити вашу талію.

Секрет популярності спідниць-балонів дуже простий: спідниця-балон є універсальною. Спідниця-балон буде виглядати актуально в будь-якому місці і за будь-яких умовах, неважливо гуляєте ви по набережній або йдете в неї на роботу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити