Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Бриджі для схуднення

Бриджі для схуднення - новинка з світі моди. Кожному хочеться мати привабливу зовнішність, в основі якої лежить ідеальна фігура. Але, щоб ми не померли від голоду у разі відсутності поживних речовин, мати-природа обдарувала нас можливістю накопичувати жирок. Як кажуть, «на всякий пожежний». У чоловіків «стратегічні» запаси відкладаються здебільшого на животі, а у жінок - на стегнах і сідницях.

Про те, як складно зменшити обсяги цих областей, можна і не говорити. Звичайно, постійні фізичні навантаження і нескінченні виснажливі дієти, зрештою, зроблять свою справу, і ви позбавитеся від зайвих грам, а сантиметри підуть. Але для цього вам необхідно неймовірне терпіння і працьовитість, та й часу піде купа.Значно простіше останнім часом стало використання досягнень наукового прогресу, наприклад, бриджі для схуднення стегон і сідниць. Такий одяг виготовляється на основі неопрену - спеціального матеріалу, який надає ефект сауни. Це відбувається приблизно так: ви носите бриджі, і під впливом неопрену температура тіла різко піднімається і виникає термоефект. Жирові відкладення починають активно згоряти, і вам при цьому не потрібно напружуватися, ви просто носите бриджі для схуднення і ведете звичайний спосіб життя.

 

При цьому на поверхню шкіри проводиться масажний ефект, після якого шкіра стає пружною, набуває тонусу, і тоді попереджаються розтяжки. Причому цей ефект від бридж для схуднення поширюється на всю проблемну зону ніг: від литок до сідниць.

Вчені проводили цілий ряд вимірювань критичних місць жінок, і зібрана інформація допомогла створити ефективні анатомічно продумані бриджі для схуднення. Такий одяг можна носити вдома, на вулиці, на роботі і, звичайно, в спортзалі. З бриджами для схуднення ідеальні форми купуються значно легше. При цьому якщо поєднати носіння разом з дієтами і фізичними вправами, то ви швидко зможете знайти бажану стрункість. Купити такий одяг просто і недорого, вони продаються в кожній аптеці або в спеціалізованих магазинах спортивного одягу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити