Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Костюм леді

Костюм леді - символ моди нового століття, де править вишукана і незалежна світська левиця. Сучасний світ диктує нам свої правила, а різноманіття спокушає величезним вибором. Але умови того місця, куди ми йдемо, диктують нам і вимоги до нашої одязі і до дрес-коду, якому повністю задовольняє скрізь і завжди в бізнес-світлі остюм леді. Наприклад, бізнес-леді повинна завжди відповідати своєму статусу, саме тому багато представниць бізнес - еліти слідують сліпо правилам офісного стилю одягу. Але дизайнери прийшли їм на допомогу. Тепер можна доповнювати діловий офісний костюм леді романтичними рюшами на блузках або зупинити свій вибір на кокетливому вирізі, якщо на вечір після роботи, а графіку варто приватне побачення.Тим же, хто тільки робить свої перші кроки на подіумі офісного дрес - коду, варто все-таки взяти на озброєння загальні правила формування ділового гардеробу, де повинен панувати і керувати щоденним зовнішнім виглядом костюм леді. Нічого складного в цих правилах немає, просто їх слідування обумовлено як етикетних нормами, так і традиціями, які склалися в цьому середовищі.

Якщо мова йде про жінку, що відбулася як професіонал і не належить до категорії молодих фахівців, то її костюм леді буде свідчити і про рівень е добробуту. Але якщо ні, на початковому етапі на костюм леді, який коштує стільки ж, скільки дві Ваших заробітних плати, варто змістити акцент з дорогою вартості костюма на почуття смаку, шарму і стильової сполучуваності речей в даному комплекті. У Вашому гардеробі в обов'язковому порядку повинні бути: пальто класичного покрою, спідниці та блузки, брючний костюм леді і пуловер. Навіть простий набір цих речей дозволить Вам створювати на тиждень на кожен день абсолютно різні комплекти і при цьому виглядати в суворій відповідності з положеннями офісного дрес-коду.

Базовою річчю в офісному комплекті одягу повинен стати саме костюм леді. В принципі, зовсім неважливо, в якому магазині і за скільки буде куплений ідеально сидить на Вас костюм леді. Облягаючий, але тільки не настільки, щоб сковувати рухи і підкреслює достоїнства, але ефектно приховує недоліки - саме так має виглядати ідеальний костюм леді. Причому, оптимальним варіантом стане поєднання кольору базового костюма з іншими деталями гардеробу. Вибирати між брюками і спідницею важко, саме тому всі дизайнери дають можливість офісним леді вибирати самостійно. Адже хтось з нас більш комфортно почуватиметься в брюках, а хтось не зможе почувати себе в брюках також жіночно, як у спідниці.

Головне - пам'ятайте, що не варто переходити межі ділового етикету. Якщо мова йде про розрізі на спідниці, то він не повинен бути більше десяти сантиметрів. Блузка, яку Ви поєднуєте з костюмом, не повинна бути надто викликає. Кофтинки з вирізами і дуже короткими рукавами знаходяться також поза площиною прямування дрес-кодовою етиці.

Не забуваємо і про почуття міри, якщо мова йде про прикраси - вони повинні доповнювати образ, створений Вами, але не переважувати його за своїми акцентам. Теж саме почуття міри не буде зайвим і коли мова йде про довжину сукні. Не варто експериментувати з супер-короткими сукнями.

Колготки або панчохи в офісі обов'язкові в будь-який час року, чого вимагає костюм леді. Краще, якщо вони будуть тілесними або чорними - ці два кольори найбільш гармонують з офісним стилем. Також варто бути акуратними при пошуку сполучуваності в одязі. Вашими колірними союзниками стануть спокійні тони: сірий, чорний, молочний, бежевий і темно-синій. Психологи не рекомендують носити в офіс коричневий колір.

Любіть шпильки? Можна поєднувати їх з діловими костюмами, але тільки якщо висота каблука не перевищує 5-6 сантиметрів, як того вимагає остюм леді.

Додати коментар


Захисний код
Оновити