Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Рожевий костюм

Рожевий костюм особливо цікавий шанувальникам стилю "гламур". Літо-це завжди пора яскравих фарб і нових відкриттів, де царює рожевий костюм. Але створювати літній настрій стоїть не тільки за допомогою відповідної погоди, можна створити і за допомогою яскравих фарб у своєму гардеробі, що зробить життєрадісний рожевий костюм. Багато критично ставляться до рожевого кольору, роблячи знижку на те, що рожевий костюм надто гламур і ярок. Але як приємно дивитися на світ в рожевому світлі. Красиві і яскраві власниці рожевих речей просто притягують до себе погляди перехожих і так хочеться підтримати їх любов до цього життєстверджуючому кольором.На сьогодні рожевий колір і рожевий костюм є в колекціях наймодніших і іменитих дизайнерів і рожевий костюм стає справжнім трендовим відкриттям, переходячи з сезону в сезон. Так що якщо Ви вирішите зробити акцент у своєму гардеробі на рожевий колір, то Вам вдасться опинитися в одному ряду з наймоднішими і гламурними красунями світу. Модниць підтримують і дизайнери, наприклад, модний директор Macy `s East Керолін Мосс зазначає, що на тлі нудних чорних і білих блуз класичних кольорів рожевий колір і рожевий костюм стає самим затребуваним. Рожевий колір буде освіжати особа, допомагає зробити навіть самий нудний комплект яскравим і привертає увагу.

Примітно, що модельєри в цьому сезоні радять спробувати рожевий колір в якості доповнення до ділового костюма (почасти рожевий костюм). Якщо чоловіки комплексують і переживають з приводу свого ставлення до цього кольору, то можна почати експеримент з включення в свій гардероб рожевого кольору, почавши з малого - зі стильного декору на краватці.

 

Вас приємно порадує і психологічний ефект того, як на оточуючих людей буде впливати рожевий колір. Рожевий костюм дозволить додати Вашому образу романтичності, краси, привабливості і чуттєвості.

Якщо Ви як і раніше вважаєте, що рожевий колір і рожевий костюм Вам не йде, то визначитеся - чи всі відтінки рожевого кольору Ви спробували. Є ледь помітні рожеві кольори, є більш яскраві та гламурні варіанти. Спробуйте поекспериментувати з кольором і його поєднаннями.

Для чоловіків, насторожено відносяться до рожевого кольору, варто взяти в приклад відомого модельєра, адже саме Ralph Lauren став тим, хто приніс рожевий колір і рожевий костюм на подіуми, причому в якості доповнення до чоловічих ділових костюмів.

Шукати принципи сполучуваності рожевого з іншими квітами просто. Ідеальним поєднанням стане тандем рожевого з чорним, сірим і червоним. Головне-щоб створений образ був пропорційний.

Пам'ятайте, що разом з рожевими відтінками в одязі, варто знайти ті ж самі акценти і в макіяжі. Згадайте про блиски для губ, про яскраві рум'яна і продовжите настрій романтизму у своєму житті.

До речі, саме в косметиці рожевий колір користується особливою популярністю, так як він дозволяє зробити макіяж дуже ніжним і природним. Особливо поекспериментувати варто з блисками для губ. Подаруйте собі рожеве щастя і Ваше життя заіскриться яскравими фарбами.

Додати коментар


Захисний код
Оновити