Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Циганська спідниця

Циганська спідниця - воістину унікальне творіння дивного народу. Пам'ятайте, що тренди сезону живуть рівно один рік, але циганська спідниця не сприймає ніяких капризів. Тому що циганська спідниця - унікальна, колоритна, цікава й загадкова завжди. Хоча якщо, як стверджують модні критики, минулого року всі модниці ганялися за красивими і розвиваються по вітру спідницями у циганському стилі. Але цього року такий стиль одягу буде неактуальним. Не поспішайте засмучуватися завчасно. Не варто прощатися назавжди зі спідницями в такому стилі. Якщо циганська спідниця була Вами куплена і знайшла чимало сполучень з Вашого гардеробу, то варто її залишити і в деяких випадках припустимо з'явитися в ній в світлі.Ви не повинні сліпо слідувати моді, ставати її жертвою і перетворюватися на нудну копію дівчата з обкладинок журналів і з екрана модних хронік, що не дозволить зробити циганська спідниця. Не потрібно відмовлятися від романтичних оборок на спідницях в циганському стилі просто тому, що всі модні оглядачі оголосили їх немодними.

Включаємо свою фантазію - і циганська спідниця чарівним чином перетворюється на справжнісіньке сукню. Стилістика, ширина і розміри спідниці дозволять перетворити її у сукні, яку можна буде носити у відповідності з останніми трендами сезону - в обрамленні жилетки або з підкреслює лінію талії ременем химерного дизайну.

Тільки заради самої моди і заради всього святого не видавайте своїх секретів по перетворенню модної спідниці (циганська спідниця) в модне плаття, інакше всі Ваші подружки послідують Вашому прикладу. Постарайтеся поводитися так, щоб ніхто і не зміг подумати, що Ви винайшли новий спосіб перетворення одних речей в інші. Якщо додати до отриманого поряд, де домінує циганська спідниця, кардиган або стильний піджак, то вийде дуже гламурний і красивий комплект.

Приємно відзначити, що в цьому сезоні східні мотиви продовжують переважати в усіх колекціях іменитих модельєрів і на полицях модних бутиків. Але у Вас є можливість заощадити, перетворивши модну деталь минулого року (наприклад, циганська спідниця) в стильне і модне в цьому сезон сукню. Залишиться підібрати аксесуари і можна виходити: з намистом - на побачення, з діловим і строгим ремінцем - на роботу, а в пустотливий шкіряною жилетці-з подружками в клуб або в кафе з коханим.

Більше того, можна продовжувати носити циганську спідницю і як самостійний елемент модного одягу, при цьому зробити її частиною свого іміджу. Елегантність, романтичність і краса такого вбрання залишаться оцінені усіма оточуючими і, повірте, компліментів Ви отримаєте не менше, ніж минулого року, коли циганська спідниця була на піку популярності. До того ж, циганська спідниця допоможе приховати недоліки фігури і перетворить образ у закінчений і стильний ансамбль.

Пошукайте оригінальні поєднання спідниці. Підійдуть чоботи, особливо високі - якщо мова йде про демісезонному варіанті і відкриті сандалії - якщо мова йде про літньому варіанті: циганська спідниця носибельна цілий рік.

Додати коментар


Захисний код
Оновити