Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Шорти для схуднення

Шорти для схуднення - відмінний засіб для ледачих. Недавній винахід, що з'явилося на ринку товарів, призначених для підтримки здорового способу життя - шорти для схуднення, викликають непідробний інтерес у адептів фітнесу, і недарма. Насправді, в наше століття високих технологій та мінімізації ручного, механічного праці, що витісняється все більше і більше автоматизацією виробництва, зокрема, і всіляких процесів життєдіяльності, взагалі, наслідком чого стає малорухливий спосіб життя і, як наслідок, появу зайвої ваги, актуальними стають пошуки легкого шляху набуття гарного тіла та здорового організму. Найчастіше апатії схильні жінки, вічно незадоволені станом своєї шкіри, присутністю целюліту і не досконалістю своєї фігури. Особливо після довгої зими, одного разу побачивши себе в дзеркальному відображенні і тверезо оцінивши за власним думку свій стан, майже кожна жінка приймає рішення про радикальну боротьбі з вищевказаними причинами. Болісний підбір засобів боротьби нерідко приводить до висновку про необхідність покупки чудодійного засобу - шорт для схуднення.А між тим думки про шортах для схуднення у фахівців та аматорів, вже випробували їх чудове дію бувають досить різноспрямованими. Тому деяку інформацію, звичайно, знати було б необхідно, щоб уникнути помилок при придбанні та в процесі використання шортів для схуднення. У зв'язку з актуальністю питання боротьби із зайвою вагою та здорового способу життя шорти для схуднення представлені на ринку спортивних товарів в дуже широкому асортименті. Головним змістовним елементом споживчих властивостей шортів для схуднення, їх функціональної суттю є, в принципі одне і те ж властивість, властиве практично всім шортів для схуднення. Різниця лише в тому, хто їх виготовив і у вартості. Тому немає необхідності перераховувати назви фірм-виробників шорт для схуднення і їх прайсові ціни.

Більш цікавим і пізнавальним, мабуть, буде розгляд споживчих властивостей і способів правильного вибору шортів для схуднення. Необхідно відзначити, що особливих чудодійних властивостей шортів для схуднення приписувати не варто, але й скидати з рахунків як чудове доповнення до комплексу певних заходів також не слід.

Список правил і рекомендацій, що стосуються вибору і безпосередньої покупки шортів для схуднення, насправді, не великий і включає в себе пару рад. Перше, на що необхідно звернути увагу - це ціна. Занадто дешеві шорти для схуднення викликають сумніви в їх походження і підозри їх підробність. Тому якщо ви купуєте шорти для схуднення на нетривалий термін, то поцікавтеся у продавця наявністю сертифікату відповідності або висновку на право використання, загалом необхідно присутність хоч яких-небудь супровідних і описових документів. З чого виготовлені шорти для схуднення, стандарт і якість, все це повинно бути вказано, інакше це шорти для схуднення чи ні, доведеться з'ясовувати вам самим досвідченим шляхом. Якщо ціна досить висока і модель, пропонована для продажу, має сертифікат, то ці шорти для схуднення можна сміливо купувати і використовувати на благо себе коханої.

Після того, як реквізит придбаний, непогано б було дізнатися з чого ж все-таки зроблені шорти для схуднення і яким чином їх використовувати. Як правило всі шорти для схуднення мають тришарову структуру. Внутрішній шар шортів, виготовляється з поліестеру. Цей шар забезпечує постійне, м'яке і приємне «дихання» для шкіри. Середній шар - «Textel» складається з неопрена з мікроволокнами. Цей шар надзвичайно еластичний і має високий ступінь теплозахисту. Зовнішній шар з еластичної тканини з лайкрою коригує силует тіла.

Інтенсивно потіють під щільною тканиною шорт для схуднення шкіра, посилюючи кровообіг, виводить шкідливі метаболіти. Щільно облягає тканина шорт для схуднення виробляє масаж проблемних зон, завдяки чому підшкірний жир повільно, але вірно згоряє, даючи можливість тілу придбати колишні форми. Солодкоголосі запевнення творців шорт для схуднення про те, що вони призначені для повсякденного носіння, так ваблять. Красива фігура без особливих зусиль і тимчасових витрат, що може бути краще.

Не варто, розвісивши вуха і пускаючи слину вестися на будь-яку рекламу, якою б привабливою вона не була. Шорти для схуднення - чарівна новинка, повинна бути піддана ретельному вивченню та прийняттю зваженого науково-обгрунтованого рішення. Одягаючи шорти для схуднення вам не вдасться уникнути відвідин спортивного залу. Тільки таким способом можна досягти стійкого позитивного результату, вираженого в перспективі у стрункій фігурі і відсутності побічних ефектів.

Думка досвідчених лікарів-спеціалістів має затвердити вас в правильності вибору засоби для досягнення поставлених цілей. Так, каже застосуванню шорт для схуднення хірург Віктор Сидоренко. З їх допомогою ми спалюємо ненависні жирові відкладення і підтягуємо м'язи. Шорти для схуднення якраз і є той ідеальний варіант, який допоможе поліпшити вашу фігуру, приділяючи при цьому оптимальну кількість часу на фізкультуру і спорт. За допомогою використання шорт для схуднення в комплексному підході можлива довготривала і якісна корекція проблемних зон: стегон, сідниць і живота, місць проживання надлишків жирової тканини і освіти «апельсинової кірки». Виготовлені зі спеціальної щільної тканини, що володіють термічним ефектом, шорти для схуднення підтримують проблемні ділянки тіла і поліпшують їх зовнішній вигляд. Безсумнівним плюсом є «термоджет» ефект - ефект теплової хвилі або парової лазні. Розігрілися тканини, інтенсивно позбавляючись від рідини, видаляють і надлишки жиру. За умови носіння шортів для схуднення під час будь-якої фізичної роботи ефективність таких процесів багаторазово посилюється.

Набагато кращим способом позбавлення від зайвої ваги на відміну від прийому таблеток або використання не зовсім безпечних і виснажливих дієт є повсякденне носіння шортів для схуднення. Необхідно лише не забувати про елементарні правила особистої гігієни, які допоможуть вам уникнути неприємностей, викликаних постійним носінням шортів для схуднення у вигляді потертостей, фолікулів і попрілостей. Позбавляючись від жиру, організм одночасно втрачає багато рідини, тому споживання рідини в цей час має бути збільшено. Так як у будь-якого лікарського або профілактичного засобу існують свої протипоказання, необхідно обов'язкове попереднє консультування у свого лікаря. Він зможе правильно визначити чи є у вас протипоказання до застосування шортів для схуднення, тому що при деяких хронічних захворюваннях і захворюваннях шкіри шорти для схуднення абсолютно протипоказані.

Чи не фізіологічним, а отже і не нешкідливим вважає використання шортів для схуднення лікар-ендокринолог Андрій Єпіфанцев.

Спраглі позбавлення від надлишків жиру і целюліту знаходять обіцянки виробників шортів для схуднення як бюджетної моделі вельми привабливими. Однак, м'язова стимуляція, що викликається тривалим носінням шортів для схуднення, має ряд недоліків і протипоказань. Щільна тканина шортів для схуднення, здавлюючи тканини, порушує лимфоток, від цього страждає фізіологія поверхневих шарів шкіри, її структура, тому що шкіра нормально не дихає. На перший погляд нешкідливий ефект парової лазні при безперервному носінні шортів для схуднення протягом 5-6 годин навряд чи можна назвати корисним. Це загрожує абсолютно несподівані результати: тонус шкіри може знизитися, можуть виникати попрілості, роздратування. Здавлюють не тільки шкіру і жир шорти для схуднення негативно впливають на органи малого тазу, ще більше посилюючи порушення їх функцій. Особливо важливим це є для статевої сфери.

Небезпечним є використання шортів для схуднення, при яких би то не було новоутвореннях. Це може вилитися в переродження тканин. Безсимптомний перебіг захворювань органів малого тазу не викликає жодних підозр про існування якої-небудь проблеми саме в тій області. Чи не физиологичность використання шортів для схуднення свідчить про небезвредную і попереджає про зважений і розумному підході до питань корекції фігури.

Додати коментар


Захисний код
Оновити