Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Англійський костюм

Англійський костюм асоціюється зі стриманістю і стилем. Існує стандартне визначення англійського костюма, під яким розуміють досить-строгий і відповідає всім вимогам ділового дрес-коду стиль в одязі. Як самостійне і самобутнє напрям він зародився у XVIII столітті як відповідь французькому стилю одягу, який був синтезований у Версалі. У ті часи найпопулярнішою одягом при французькому дворі були красиві розшиті шовкові каптани і певний тип штанів - кюлотов. На противагу манірним і намагаються здаватися справжніми франтами французам, англійці виступили в ролі винахідників, просунули святковий костюм для верхової їзди в розряд повсякденного одягу. Типовий костюм у той час складався з фрака, виконаного з сукна, зверху на нього надягали редингот, а завершували створений образ за допомогою звужених донизу панталонів і стильних чобіт з вилогами.Слідом за чоловічим костюмом у 80-х роках минулого століття на пік популярності вийшов жіночий костюм, який також отримав назву англійського костюма. До нього увійшла пряма спідниця (з двома варіантами: з складкою або без) і суворого жакета з підкладкою. Жакет придбав елементи ділового стилю за рахунок використання певного крою коміра і лацканів. Стриманість костюма і простота його крою були невипадкові, оскільки ці жіночі костюми шилися в ательє, які до цього спеціалізувалися на чоловічому одязі. Характерною відмінністю як чоловічої, так і жіночого костюма, зшитого в англійському стилі, стали тканини, з яких були виконані костюми. Найбільшою популярністю користувалися забарвлення в смужку і в клітинку, а колірна гамма, як правило, носила спокійних характер і не містила в собі кричущих кольорів.

 

Англійський костюм рік від року завойовував все більшу популярність і незабаром його пошиттям стали займатися всі ательє Європи. Другу хвилю популярності англійських костюмів можна виділити після другої світової війни. Схильні до емансипації жінки в цей період часу намагалися одягатися підкреслено - діловито. Англійський костюм став ідеальним супутником образу бізнес-леді. Приємно порадувало модниць і те, що крій костюма робив його ідеальним практично для будь-якої фігури. Протягом наступних років змінювалися форми комірів, лацканів і кишень на англійському костюмі. Якщо говорити про моду на жіночі англійські костюми, то спідниця робить будь-яку дівчину красивою, так як її форма підкреслює достоїнства і дозволяє вигідно приховати недоліки. Додатковою строгості можна надати всьому образу за допомогою відповідних по стилю блузок. Для виходу в світ можна також зробити акцент на англійському костюмі, але виконаному з боле яскравої тканини, ніж стримано-ділова клітина.

Разом зі своїм історичним і культурним спадщиною, Англія піднесла світу свій черговий сюрприз - традиції національного костюма, який рік від року адаптуючись до нових умов модного простору, вони не втрачають своєї популярності. У число винаходів англійців можна додати і винахід такого популярного смокінга, який у всі часи прийнято доповнювати сорочкою і красивими запонками. Строгість, стиль, консерватизм і краса-це відмінні характеристики англійського стилю. Без смокінга сьогодні вже неможливо уявити жодного урочистої події, презентації та виходу на світський раут.

Смокінг відноситься до тих речей, які скільки не намагаються описати, а їх стильність в житті виглядає абсолютно по-особливому і набагато краще, ніж у звичайному описі. На сьогодні смокінг-це приналежність до загального класу еліти, буржуазії і тих, хто розуміє толк в модних тенденціях.

Дійсно, якщо не говорити про бюджетні варіантах, то справжній англійський костюм, зшитий за всіма правилами і з дотриманням технологій - далеко не дешеве задоволення. У світі вже давно звикли до того, що справжні смокінги можна зшити тільки на замовлення. Смокінг-це класика, і, як правило, він чорного кольору. Є і пара варіантів кольору шампань, білого або сірого, але найбільшою популярністю користуються саме смокінги чорного кольору.

Якщо Вам потрібно себе грамотно зарекомендувати в споконвічно англійському суспільстві, то кращого варіанту, ніж фрак, хустинка в нагородний кишеню і пояс - камарбанд. У деяких варіантах допустиме використання як додаткового елементу-жилета. У такому вигляді ходять на королівські прийоми, бали і звані обіди та вечері. Справжні джентльмени завершують свій образ в англійському костюмі елегантною тростиною і приміряють на себе циліндр.

Додати коментар


Захисний код
Оновити