Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Карнавальні костюми

Карнавальні костюми вашої дитини ростуть разом з ним. Якщо, перебуваючи в середній групі дитячого садка, ваш малюк був блискучою Бусинкою з прекрасною стрічкою навколо голови, то вже в підготовчій групі він став Сніжинкою - карнавальні костюми настільки різноманітні і привабливі. У першому класі через грип пропустили торжество, пов'язане з святкування нового року, так сліз було! Але зате в другому класі ми були вже найпривабливішою і красивою Білосніжкою. Такі свята - це чудова можливість наповнити дитинство дитини незабутніми враженнями, які дарують карнавальні костюми. А для таких свят, як правило, дуже важливі карнавальні костюми. Просто необхідно створити святковий наряд незвичайним, красивим і яскравим.

 

Карнавал є прекрасною можливістю, що б сором'язливий, замкнутий дитина трохи розвіявся і виліз зі своєї раковини. Тому на святі він повинен виглядати сильним і привабливим, в чому допоможуть карнавальні костюми. А от якщо дитина є лідером по натурі, то краще його одягнути в смішний костюм, якщо він не посоромиться його надіти. Він зможе таким чином виділитися.

Любителі карнавалів кажуть: «У житті завжди знайдеться місце святу, де панують і дивують карнавальні костюми». У таких заходів багато шанувальників, тому що вони складаються з галасливого гуляння, костюмованого ходи, переодягнених анонімів в масках. Свою історію карнавали беруть ще від давньоримських сатурналий. Під час проведення карнавалів знатні римляни переодягалися в одяг простих людей і жартома прислужували своїм слугам. Так виглядали перші карнавальні костюми.

Карнавал (і карнавальні костюми), у звичному для нас значенні, прийшов до нас з Європи, точніше він бере свій початок у Венеції в 13 столітті. Все почалося з народних гулянь, які супроводжувалися карнавальними костюмами і тривали два тижні перед Великим постом, який проводитиметься перед католицьким Великоднем. Саме звідси і пішла назва «карнавал» - «carni, vale», що дослівно означає «прощавай, м'ясо». Як відомо, пост увазі відмову від м'яса, то народ вирішив себе трохи побалувати уявленнями і розвагами перед сорокаденним стриманістю, у чому йому допомогли веселі арнавальние костюми. Венеціанці під час цих карнавалів могли дозволити собі все, що завгодно. Карнавал перетворювався на час в область розкутості і вседозволеності, що втілювали собою карнавальні костюми. Бідняки під час карнавалів були на рівні з аристократами, тому що карнавальні костюми і маски були однакові для всіх станів. З плином часу такі венеціанські карнавали стали знамениті своєю порочністю і розбещеністю. Але карнавал та карнавальні костюми став так сильно поширюватися, що владі довелося його навіть заборонити. Але відразу це не вийшло, карнавал (як і карнавальні костюми) був дуже популярний і припинив своє існування тільки в кінці 18 століття.

 

У другій половині 20 століття карнавальна рух відродилося. І такий відроджений карнавал пройшов вперше у Венеції в 1980 році, і тепер проходять щорічно протягом дванадцяти днів, перетворюючи ці дні в суцільне торжество, де правлять карнавальні костюми. Які карнавальні костюми носили учасники першого карнавалу і що одягають зараз на заходи даної тематики? Торік у Венеції взяти в прокат карнавальний костюм коштувало 125 євро, і це мінімальна вартість. До 16 століття як таких карнавальних костюмів не було, і люди вбиралися, у що доводилося. Але потім карнавальні костюми перейняли спосіб вуличних акторів з мандрівних театрів, які називалися commedia del arte, і стали широко популярні в Італії. У кожному костюмі відбивається певний характер, який розповідає про вдачу, пристрастях і про життя його власника.

Основними персонажами карнавалу у Венеції є кілька осіб. Жіночих образів, я ий представляють карнавальні костюми, є два. Першим є Коломбіна - спокуслива і чарівна служниця, але також практична і хитра. Її сукня виконано з безлічі різноманітних і різнокольорових клаптиків, ще в її карнавальний костюм входять капелюшок і білий фартушок. Другим основним персонажем є Ізабелла - господиня Коломбіни. Вона є жінкою витонченої і ніжної, але абсолютно відірваною від реальності, постійно витає в хмарах. Нарядом Ізабелли є саме шикарне і модне плаття.

Додати коментар


Захисний код
Оновити