Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

У чому різниця між емо і треш

Жодна субкультура з часів хіпі та панків не викликало стільки інтересу і обговорень як емо. Стиль емо став знаковим і одним із символів епохи, відображенням загального настрою молоді. Якщо в 1960е роки молоде покоління жило ідеалами пацифізму, то емо стали символом заглибленості в себе і в свої переживання. Забавно, але між стилем хіпі та емо можна провести і інші паралелі. По-перше, обидві культури мають легкий східний акцент. Наприклад, була у свідомості хіпі нірвана, як нагорода за праведне життя-не рай, як у європейців, а небуття, як у буддизмі.

Багато років тому, у середині 1990-х років японська молодь відмовилася від консерватизму в усьому, властивого японській культурі. Так з'явилася нова, невідома раніше музика, неймовірні вбрання, екстравагантна поведінка і яскраві зачіски. Японська традиція змішалася з європейською культурою ... і в такому вигляді повернулася до Європи: такий от круговорот речей в культурі. Так, найімовірніше, і народився стиль емо. І друга паралель-зачіски, що відображають ідеологію. Як хіпі немислимі без довгого волосся і тонкої тасьми на них, так і довга чубчик стала одним із символів емо.

Тепер на деяких поетичних фестивалях вірш емо виділили в окрему номінацію, а на перукарень конкурсах окремо оцінюють і зачіски емо. А адже зачіски емо цілком можливо спорудити і самостійно. По-перше, зачіски емо не діляться на хлопчачі та дівочі: демократична чубчик на одне око, чорний йди темно-каштановий колір волосся-«уніформа» у стилі унісекс ... Можна пофарбувати деякі пасма в червоний або сріблястий колір. Довжина волосся-від 10 до 20-30 см. А ось укладання може бути будь-який. А взагалі, подібні зачіски можна створювати на основі екстравагантної стрижки. Наприклад, можна зрізати по всій довжині попередньо фарбоване волосся, надавши їм химерну форму, але зробивши достатню довжину спереду, для того, щоб прикрити обличчя. А для остаточного формування зачіски і додання гостроти пасмам знадобиться бритва. Нерівно обріжте волосся обрамляють обличчя. Щоб волосся спереду виглядали прямими і жорсткими, не забудьте про віск для волосся, а для фіксації зачіски ззаду придасться гель: з тильної частини голови всі повинні бачити художній безлад. Втім, стиль емо можна зобразити і за допомогою нестаріючої стрижки каре. Наприклад, якщо підстригти волосся ножицями так, щоб кінці вийшли нерівними, волосся скроневої області повинні падати на обличчя, закриваючи очі, ніс, можливо також і нижню частину обличчя. Ще один популярний варіант зачіски емо припускає, довгу пасмо волосся в скроневій частині голови, але тільки чубчик в цьому випадку повинна бути трохи коротше звичної ... Втім. все це штампи: серед емо нерідко зустрічаються і біляві, і руді, і кошлаті. Точно також, як шанувальники стилю хіпі носили найрізноманітніші зачіски і костюми-не зовнішній вигляд визначає свідомість, а навпаки ...

На початку 1970-х років революція хіпі закінчилася розчаруванням у багатьох ідеалах не можна жити тільки у своєму світі, потрібно будувати новий - навколо себе. На зміну мирним хіппі прийшли руйнівники всіх підвалин - панки. Панк визначив стиль молоді на довгі роки вперед, просочившись в мейнстрім ...


Ось так і стиль треш став зовсім не продовженням емо, як думають деякі, а окремим стилем ...

«Я дуже хочу стати треш, підстриглася під треш, а яку музику треба слухати?» - Перл знайдений на одному з форумів шанувальників стилю. Про музику в стилі треш мало хто чув, ідеологія теж поки що невиразна. Заперечення того-як-треба-жити, руйнування засад суспільства, свобода у самовираженні-все це чувано вже не раз. Просто виросло покоління, не вважає все це вторинним. А може бути, треш це переосмислення в корені японського емо європейськими дівчатами і хлопцями ... У будь-якому випадку, зараз у треш багато прихильників. Цікаві і наряди треш і зачіски. Схожі зачіски треш і на згаданий панк-а хто по-вашому першим почав фарбувати волосся в божевільні кольору?

Треш - це не тільки природні чорний і блонд, але і божевільні жовті, рожеві, сріблясті, блакитні, червоні, малинові відтінки. Додайте до цього леопардові, тигрові або пташині пасма, часом розфарбовані маркером (!), Аксесуари різних модифікацій, рідше безпечні дреди і афро, ... зачіски настільки демократичні і фантазійних, наскільки це можливо. Характерний і ефект нарощених волосся або власне нарощені кольорові пасма. Можна знайти і відгомони 1980х років, а звідки ж ще могли прийти стрижки каскад, що прикрашають треш-дівчат і хлопців? Тільки не забудьте зробити невеликий начісування зверху і випрямити волосся знизу. Тим же, хто вважає подібні стрижки і кольору екстравагантними, можна просто пофарбувати кінці волосся в чудний колір-теж буде «по темі». Чубчик може бути і модною косою, і в стилі емо і короткою ... яка йде. Головне-вона повинна бути і повинна бути прямою, так що доведеться випрямляти. Зачіски треш немислимі і без цікавої укладання. Волосся або прямі до неможливості (моєму голову, висушуємо, обов'язково наносимо захисний засіб і випрямляє по маленькій прядки до ідеальної гладкості), або лежать дуже великими кучерями (моєму голову, наносимо пінку, тільки не шкодуємо і не економимо, накручуємо на великі бігуді-липучки і сушимо). Самий запам'ятовується (але не єдино вірний) атрибут зачіски в стилі треш-начісування. Можна начісувати тільки верхні пасма щоб вони стирчали в різні боки, а можна зробити більш грунтовний бардак на голові. Почнемо з того, що волосся повинні бути чистими до скрипу і не до кінця висушені (або феном, або самі по собі), для того, щоб надати зачісці пластичність, щедро наносимо гель або віск. Тепер капітально сушимо волосся або головою вниз, або піднімаючи волосся. Верхні пасма поки можна зібрати резинкою (або просто розчісували волосся на проділ), а далі кожне пасмо начісуємо густий гребінцем так, щоб вийшов сплутаний жмут волосся. Сбризнулі стодолу лаком і накрили верхній пасмом? Тепер рухаємося тим же манером далі. Фінальний акорд-збризкуємо всі лаком. Ще одна варіації зачіски треш така: помийте голову, а на ніч заплетене багато маленьких і міцних кісок. Вранці розпустіть їх розчешіть і покладіть на свій розсуд. Завершити розпочату справу вам допоможе гостя з середини 1990-х-кольорова туш для волосся. Часто можна чути запитання: «Як же розповісти перукаря, чого ж я хочу?». Тут все просто: просто не забудьте фотографії з сподобалася зачіскою, а майстер зуміє все зробити сам. А далі все у ваших руках!

Додати коментар


Захисний код
Оновити