Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Кольоротип

Природа багата безліччю відтінків. Крім цього, люди придумали ще відтінки, яких немає в природі. І тепер кольору можна розділити на дві великі групи - хроматичні і ахроматичні. Хроматичні - це ненатуральні кольору - такі, як чорний, білий, сірий і т. п. Ахроматические - це яскраві натуральні кольори. Кожному пори року сооветствуют свої поєднання кольорів і відтінків. У зв'язку з цим з'явилася цветометріі, тобто зіставлення кольору очей, брів, волосся, відтінку шкіри людей з порами року.Відповідно до колірним типом підбирається одяг, макіяж, колір фарби для волосся, прикраси і т. д. Знаючи свій колірний тип, легше поєднувати різні кольори в одязі, підбирати тканини, прикраси, декоративну косметику. Однак тут слід зазначити, що, як правило, люди вибирають кольори і відтінки одягу підсвідомо у відповідності зі своїм вихідним цветотіпом.

Пори року викликають у нас різні асоціації.

Зима асоціюється з холодом, снігом, інеєм. Для неї характерні жорсткі і холодні кольори і відтінки: сніжно-білий, синій, блакитний, холодний рожевий, чорний, смарагдовий.

Весна - це пробудження природи, свіжість, новизна. Це кольори першої зелені, набухають нирок, що з'являються листочків, перших квітів.

Літо - розквіт природи, велика кількість квітів, рослинності.

Осінь - час врожаю, буйство фарб зрілої природи, яскравість, насиченість кольорів. Переважають кольору утепленого підтону.

Тепер розглянемо колірні типи людей. Всі чотири типи діляться на дві категорії - холодні і теплі. Чим вони відрізняються? Спочатку може здатися, що важко визначити, що таке теплий відтінок кольору і що таке холодний. Але якщо придивитися до відтінків одного і того ж кольору, то можна побачити, що є відмінності. Одні кольори мають тільки холодний варіант, інші - тільки теплий, а деякі - обидва варіанти.

Наприклад, такі кольори і відтінки, як білий, чорний, синій, блакитний, бірюзовий, сірий, димчастий, сріблястий, вважаються холодними.

Жовтий, оранжевий, персиковий, бронзовий, золотий, абрикосовий, кремовий завжди теплі.

Деякі кольори можуть мати два відтінки - холодний і теплий. Це, наприклад, червоний, рожевий, коричневий і ін

Отже, колірні типи людей також поділяються на дві групи - холодний і теплий.

До холодного відносяться «зима» і «літо», до теплого - «весна» і «осінь».

Тільки «зима» являє собою темний варіант поєднання кольорів, а «літо», навпаки, світлий.

При визначенні колірного типу людини ключовими показниками є колір очей, природний колір брів і волосся. Оскільки багато жінок часто перефарбовують волосся, то вони можуть змінювати свій колірний тип.

 

Зимовий колірний тип

Це один з найяскравіших колірних типів.

Шкіра у його представників біла з оливковою подтоном і рум'янцем або, навпаки, дуже смаглява з коричневим відтінком.

Очі можуть бути синіми, яскраво-блакитними, чорними, темно-карими, їх колір унікальний і неповторний.

Волосся у людей цього типу, як правило, чорні, синьо-чорні (циганські). Брови обов'язково попелястого або чорного відтінку, вії чорні.

Кольори одягу людям цього цветотипа підходять переважно приглушених холодних відтінків: чорний, фіолетовий, синій, блакитний, сірий, холодний рожевий, білий, вишневий, смарагдовий, пурпурний і т. п.

Літній колірний тип


Це ще один холодний тип, але у світлому варіанті.

Шкіра цього типу бліда, прозора, з холодним відливом, оливкового кольору. Погано піддається засмазі.

Це аристократичний, витончений тип, йому підходить визначення «аристократична блідість».

Очі у людей цього типу можна назвати водянистими. Вони зазвичай бувають світло-сірого, блідо-блакитного, сіро-блакитного, темно-сірого, сіро-зеленого відтінку. Але на райдужці можуть бути плями світло-коричневого або горіхового відтінку, через що часом важко визначити їх колір.

Волосся та брови - попелястого відтінку. Вони не контрастують з кольором шкіри або очей. У цього цветотипа немає сильної контрастності, кольору доповнюють один одного. Для літа характерні ніжність, прозорість, легкість образу.

Кольори одягу літа холодні: рожевий, блакитний, світло-сірий, бордовий, сріблястий, ніжно-бузковий, димчастий, відтінок стиглої сливи.

Весняний колірний тип

Шкіра у цього типу може мати кілька відтінків: білий з теплим відливом, мармурово-кремовий, золотистий, золотисто-коричневий. Іноді на шкірі можуть бути присутніми веснянки і пігментні плями. Шкіра легко і швидко піддається засмазі, але має підвищену чутливість.

Очі у весняного типу рідко бувають темними. Їх кольори - сірий, блакитний, сіро-блакитний, сіро-зелений, світло-Карий (колір волоського горіха), горіховий, а також «котячий» колір, з жовтизною. Жовто-Карий колір, який зустрічається рідко, буває тільки у весняного типу.

Волосся (як і брови) обов'язково мають теплий відтінок кольору. Брови можуть мати коричневий відтінок, або бути чорними. Відтінок волосся може варіюватися від золотисто-бежевого до темного блондина. Вони можуть бути також медового, світло-каштанового, злегка рудуватого відтінку, волосся часто русяве з золотистим відливом.

Кольори одягу, як правило, теплих відтінків: персиковий, тепло-рожевий, абрикосовий, помаранчевий, рудий, золотистий, кремовий, червоний.

Осінній колірний тип

Це ще одна тепла тип, яскравого варіанту. Шкіра у представників цього типу має явний золотистий відтінок кольору стиглого персика або трохи темніше.

На шкірі може бути рум'янець, веснянки, пігментні плями. Осінь - це дуже яскравий теплий тип.

Колір очей може варіюватися від світло-карого до темно-карого. Для осіннього типу характерні чисті кольори очей - блакитний, зелений, коричневий. На райдужки можуть зустрічатися цяточки.

Брови можуть бути чорного, темно-коричневого кольору, але, як правило, не попелястого. Попелястий - прерогатива «літа» і «зими».

Волосся мають світло-каштановий, каштановий, каштаново-золотйстий, рудо-коричневий і рудий відтінок.

Кольори одягу яскраві, теплі: насичений коричневий, жовто-червоний.

Оскільки багато жінок часто перефарбовують волосся, то вони, відповідно, переходять з одного цветотипа в іншій.

В принципі, для повної зміни цветотипа мало перефарбувати тільки волосся, в цьому випадку потрібно перефарбувати і брови, і вії.

Однак навіть при перефарбування та зміні цветотипа підсвідома схильність носити кольору, характерні для свого споконвічного цветотипа, як правило, залишається.

Якщо ви вирішили пофарбувати волосся, то при виборі відтінку дуже рекомендується враховувати свій кольоротип і те, до якого цветотипу ви тепер будете ставитися.

Спочатку визначте, до якого цветотипу ви ставитеся, віднісши колір своїх очей, брів, волосся, свої колірні переваги з відповідним цветотіпом. Також дайте собі відповідь на питання: які відтінки і кольори вам подобаються - теплі, холодні? Відтінок вашої шкіри теплий чи холодний?

Додаткові підказки: якщо у вас золотиста, оливкова або темна шкіра і темні очі, ви легко загоряєте і вени у вас на зап'ястях зеленуваті, то ви - «тепла». Ви «холодна», якщо у вас світла шкіра, блакитні або зелені очі, якщо ви більше обгоряєте, ніж загоряєте і у вас блакитні вени.

Які кольори переважають у вашому гардеробі? Які кольори ви не любите і ніколи не носите?

Коли ви визначили свій цветотип, подумайте, в який відтінок вам хотілося б перефарбувати волосся. Для якого цветотипа він характерний, як новий колір вашого волосся буде поєднуватися з кольором ваших очей, брів, вій.

Додати коментар


Захисний код
Оновити