Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Способи фарбування волосся

Існує кілька типів забарвлення волосся. Одним із способів забарвлення є освітлення - отримання іншого кольору хоча б на один тон більш світлого відтінку.

У процесі освітлення руйнується пігмент, і це дає можливість фарбувати волосся в більш світлі тони.

У результаті освітлення відбувається розпушення лускатого шару, і частки барвника проникають у внутрішній шар волосся.Знебарвлення - це висока ступінь освітлення, при якому пігмент піддається повного руйнування, стає безбарвним.

Знебарвлення може бути як самоціллю, так і підготовчим етапом у випадку, якщо потрібно зробити фарбування на кілька тонів світліше.

Забарвлення - це отримання нового кольору волосся шляхом окислення компонентів, що утворюють колір, і заміщення натуральних компонентів штучними.

Тонування - це невелика зміна кольору волосся і додання їм більш глибокого відтінку. При цьому не зачіпається природний пігмент.

Мелірування - це освітлення окремих пасом в різному ступені.


Колорування - це фарбування всього волосся пасмами різного кольору.

Балаяш - це освітлення або зміна кольору тільки на кінчиках волосся.

Натуральний пігмент волосини - меланін - буває двох видів: чорно-коричневого (евмеланін) і жовто-червоного (феомеланін).

Колір волосся визначається видом меланіну, його розміщенням і кількістю. Пігмент може перебувати в розсіяному або зернистому стані.

Зернистий пігмент має вигляд невеликих гранул і надає волоссю відтінок від рудо-бурого до чорного.

Розсіяний пігмент відповідає за жовто-червоні тони волосся. У темному волоссі більше пігменту, ніж у світлих.

Пігмент можна частково або повністю знищити при використанні лугу або кислоти в концентрованому вигляді. Жовто-червоні тони набагато важче піддаються освітленню, ніж сіро-коричневі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити