Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Ваш домашній асортимент інструментів

Асортимент інструментів домашнього перукаря, звичайно, набагато менше, ніж у перукаря професійного, але і він необхідний. Який же? У першу чергу, потрібен набір гребінців і щіток. Від них значною мірою залежить кінцевий результат вашої роботи. Особливо якщо це - укладання на стрижку за допомогою фена. Що ж потрібно?

Пряма гребінець для розчісування волосся і розподілу їх на зони, за допомогою прямої гребінця ставлять і проділ під час укладання феном.Гребінець з дуже рідкими зубами. Такий гребінцем зручно розчісувати мокре, сплутався волосся не травмуючи їх. Цією ж гребінцем можна закінчити укладання, прочесавши одним впевненим рухом підготовлені волосся, попередньо злегка сбризнутиє лаком.

Масажна щітка. Незамінна для отчесиванія волосся після укладання на бігуді. Зручна для масажу шкіри голови і просто причісування сухого волосся.

Гребінець-хвостик, краще металева. Потрібна для виконання начосом.

Гребінець-щітка для укладання волосся. Сама універсальна модель. Може використовуватися на всіх етапах укладання, включаючи протягування кінців волосся за типом круглої щітки. Переважно імпортні зразки: пластмаса, з якої вони зроблені, і загальну якість більш відповідають завданням цієї щітки.

Щітка для укладання з повітряною прокладкою. З її допомогою дуже зручно укладати волосся в тім'яній зоні. Особливо якщо це власна голова. Прекрасно ставить коріння волосся.

Кругла щітка. Краще з натуральної щетини з рідкісною розбивкою пучків. Для протягування кінців пасом, додання їм загнутися.

Фен пістолет і насадки:

а) насадка-сопло для більшості типів укладок;


б) насадка-душ для швидкого просушування волосся природним шляхом. Наприклад, кучерявого волосся або волосся після хімічної завивки. Чи не розбиває завиток, що не роздуває зачіску. Довге волосся сушать, нагнувши голову вниз або вбік; і пружинять завитки за допомогою насадки з феном. Насадка - розміром з блюдце або десертну тарілку не має довгих шипів.

в) насадка з шипами для самоукладок. Зручна в першу чергу тим, що укладання можна робити, тримаючи на вазі тільки одну руку, піднімаючи корені волосся в середовищі професіоналів не користується;

г) насадка невеликого діаметру з довгими шипами для закручування пасом у локони. Для домашнього використання.

9. Фен доводочний з круглими насадками для закручування пасом.

10. Електрощипці для подвіванія яскраво виражених локонів-пасом на скронях. Або, в домашньому використанні, для оформлення макушечную зони на коротких стрижках?

До цього потрібно додати ножиці і препарати полегшує процес укладання: пінки, креми, діли, муси, воски, лаки. І, звичайно, власні руки. Вони повинні стати вмілими. Вони-найголовніше в процесі укладання, їх не можна замінити нічим або купити «більш сучасну модель».

Вивчайте свої руки через тренування. Адже навчитися можна всьому, чого навчився хоча б одна людина. А їх - сотні тисяч.

Будь ультрасучасна укладання повинна виконуватися легко і невимушено (благо вибір засобів для швидкого втілення самих буйних фантазій дійсно величезний!) І забирає у своєї власниці від сили 5-7 хвилин. І, щоб така приваблива можливість була вам Дійсно доступна, потрібно лише подбати про бездоганну базової стрижці. Базова стрижка може, бути контрастною і неконтрастною. Контрастні стрижки характеризуються різкими переходами в довжині волосся, нерівномірним укорочуванням на різних ділянках (каре, боб-каре, «шапочка», «французький хлопчик»), У неконтрастних стрижках волосся на всіх ділянках приблизно однієї довжини, стрижуться під контрольну пасмо («італійка» , «каскад»).

Додати коментар


Захисний код
Оновити