Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Місячний календар стрижки

Місячний календар стрижки допомагає жінці підтримувати свою красу. Жінки завжди дуже тісно були пов'язані з місяцем. З давнини вони вірили, що магічна сила нічного світила впливає на те, як росте волосся і як виглядають. Місячний календар стрижки волосся, який ми представимо вашій увазі, стане в нагоді вам і зараз. У чому ж зв'язок між локонами і місяцем? У віруваннях різних народів зустрічається зустрічається одна і та ж легенда. Вона свідчить, що у стародавніх людей замість волосся були сонячні німби, які не витримавши проблем і негараздів земного життя, потягнулися до землі і обернулися волоссям.Ну а світила, нічний і денний, пов'язані між собою найтіснішим чином. Можна вірити легендам, а можна ставитися до них скептично, але багато переконувалися в тому, що пострижені на зростаючу місяць волосся росте набагато активніше. І це всього лише незначна частина показує вплив місяця. Звернемося ж до календаря.

Місячний календар стрижки свідчить, що в перший день місячного календаря волосся стригти заборонено. Таким чином ви тільки нашкодите собі. Разом з волоссям ви можете втратити і частину життєвих років.

У другий день краще теж не йдіть до перукаря. Стрижка в цей день порушить гармонію у ваших стосунках з близькими. Вона може обернутися розбратами і конфліктами.

Третій день теж дуже шкідливий, говорить місячний календар стрижки. Зістрижені пасма можуть принести багато бід, починаючи від втрат у грошах до більш серйозних нещасть.

На четвертий день маніпуляції з волоссям планувати не варто. Волосся ляжуть не так, як вам завгодно, та й настрій може серйозно зіпсується.

У п'ятий день ви нарешті зможете здійснити довгоочікуваний похід в салон. Це не тільки дозволено, а й корисно. Ви отримаєте шанс у майбутньому зробити вдалі покупки.

І знову - не поспішайте міняти зачіску. У 6-ий день це може обернутися проблемами зі здоров'ям і новими комплексами.

Пропустіть і сьомий щоб не накликати на себе проблеми на роботі і конфлікти з колегами, прислухайтеся до поради, який дає місячний календар стрижки.

8-ий навпаки вдалий. Він подарує вам справжнє щастя, прибуток і додасть роки життя.

9-ий день, як і шостий - не сприятливий. Ви можете отримати проблеми зі здоров'ям, тому краще побережіть себе.

Так само йде ситуація і з днем за ним наступним.

У 11-ий стригти волосся можна тим, хто хоче розвинути свою інтуїцію і загострити відчуття. Сприятливий випадок для відвідування перукаря.

У 12-ий стригти волосся заборонено категорично, стверджує місячний календар стрижки. Не варто ризикувати своїм життям і здоров'ям. Краще перенесіть стрижку на день пізніше.


При всій дурній славі числа «тринадцять» стрижку в цей день проводити можна і потрібно. Вона вже точно вдасться.

Наступний за ним - не менш сприятливий. Вас чекає удача і достаток.

А от у п'ятнадцятий стригтися не варто, інакше ризикуєте злягти з мігренню або високим тиском. Крім цього можуть виникнути проблеми з психікою.

У шістнадцятий день не можна не тільки стригтися, а і фарбувати волосся і навіть укладати. Почекати з цим до більш вдалого часу.

Сімнадцятий може нашкодити вам, якщо ви вирішите постригтися в цей час, каже місячний календар стрижки. Стародавні вірили, що саме в цей період в людини можуть вселиться недобрі сили.

Вісімнадцятий не менше невдалий. Не ризикуйте грошима і своїм здоров'ям заради нової зачіски.

Лікарі Тибету вважають що якщо підстригти волосся в 19-ий день місячного календаря, то можна зробити своїй перебування на землі більш довгим. Сміливо зважуйтеся на переміну іміджу.

Відразу за ним йде вже не такий вдалий день, попереджає місячний календар стрижки. У 20тий стрижка може обернутися депресією, так що краще не варто цього робити.

Ну а двадцять перше-це те що треба. Ви підніміть настрій, поліпшите здоров'я і наповніть тіло енергією, та й зачіска вдасться.

Неоднозначний в цьому плані 22-ий день. З одного боку, він може принести у ваше життя щось нове. З іншого ж - це може бути зайву вагу.

Стрижка в 23-ий день поліпшить вашу зовнішність і порадує вас. Це найбільш вдалий з усіх можливих днів місяця.

Стригти волосся в 24-ий і 25-ий день не варто, вважає місячний календар стрижки. У першому випадку ви поплатитеся здоров'ям, у другому-може погіршиться зір. Особливо якщо до цього проблеми вже були.

26-ій - дарує вам успіх у справах і позитив. . Теж саме поширюється і на наступний день.

Місячний календар стрижки волосся називає вдалим ще й 28-ий день. Він допоможе вам підвищити самооцінку і відчути себе королевою краси.

А от у двадцять дев'ятого місячний календар стригтися не радить. Інакше це спричинить зміни до гіршого у вашому житті.

Не йдіть підстригати волосся і в останній, тридцятий день, інакше вас чекає низка нещасть. Причому вже дуже серйозних. Краще виберете більш відповідний день.

Керуючись цим місячним календарем для стрижки не забувайте і про себе. Місяць-це добре, але ваш настрій не менш важливий фактор для вдалої зачіски. А воно вже зовсім не пов'язано з рухами срібного нічного світила.

Додати коментар


Захисний код
Оновити