Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Гороскоп зачісок

Як пов'язані між собою гороскоп і зачіски? Напевно, є якісь внутрішні течії і закономірності, які нами поки не розгадані. А якщо сприймати волосся як антени, здатні зловити зв'язок з космосом, то все стає на свої місця. Довжина і колір волосся, а також форма зачіски грають у процесі поглинання космічних випромінювань важливу роль. Так що, гідності будь-якого знаку можна підкреслити і змусити працювати на себе за допомогою відповідної зачіски.Зачіски барана це короткі і динамічні стрижки, що дають молодість їх власникові. Короткі зачіски сприяють перетворенню організму і прискоренню обміну речовин. А справа в тому, що астрологічна проекція Овна на людському тілі знаходиться у ділянці голови, а значить, пов'язаний овен і з головним мозком і відповідає за правильне постачання головного мозку кров'ю і поживними речовинами. Так що, можна використовувати зачіски барана і для поліпшення діяльності мозку. А ще тим, хто хоче все встигнути в житті.

Телець. Енергія тільця - це зачіски середньої довжини волосся, будь-які і всякі, тільки вільно лежать - ніяких сторчма, лаків і гелів, начесане пасом ... зрозуміло, що таке укладання досягається за допомогою довершеної техніки, і жодна пасмо з іншого.

Зачіски Тельців підходять тим. Хто хоче поліпшити роботу шлунка і горла. Зачіски цього знаку стабілізують матеріальне становище і самопочуття, роблять удачливим власника в операціях з нерухомістю.

Близнюки. Повітряний знак, дозволяє робити з волоссям що завгодно, і перевіряючи на собі будь-яку хімію. Зачіски близнюків це використання яскравої фарби і хімічної завивки. Краще всього якщо волосся буде попелястого кольору з блакитним відтінком. Тим, хто хоче привести в порядок нервову систему і верхні дихальні шляхи, просто прописані зачіски близнюків. Також зачіски близнюків підходять тим, хто хоче бути успішним у роботі і спілкуванні.

Якщо ви рак за гороскопом, то пряме каре-ваш талісман. Накопичує енергію, сили, дає дар магії і відновлює розірваний зв'язок часів, так як енергія цього знаку пов'язана генетичною пам'яттю. Зачіски цього знаку вам підходять якщо ви хочете поліпшити травлення або ж створити щасливу сім'ю.

Лев. Тут без питань: лев - грива. Так що підійде ступінчаста стрижка і трохи космічного повітря, тобто, легка завивка. Левова грива підходить тим, хто контролює роботу серця, звільняють творчий потенціал, роблять людину впевненішою в собі, добрішою, романтичніше, Вобщем, йти по життю як цар звірів.

Діва. маскує природну красу перуками, шиньйонами, любить нарощувати волосся ... Навіщо? А хто ж скаже, загадкова вона натура. Насправді, раціональне зерно в цьому є: весь цей маскарад створює хороші умови для залучення трансльованих космосом енергій, які стануть відмінними помічниками, коли потрібно впоратися з великою кількістю нудної і копіткої роботи. А ще допомагає роботі шлунково-кишкового тракту.


Ваги - улюбленці долі, любителі класики та елітарності. Їх стиль-пишні, але строгі зачіски «на один день», витончені укладання. Чоловічі зачіски підкреслюють мужність і строгість Терезів. Зачіски ваг - для тих, хто хоче налагодити відносини з оточуючими, знайти нових друзів і поліпшити роботу нирок.

Скорпіон. Придумали стиль «вамп». Щоб набрати енергії, носіть прямі і гладке волосся. А коротке волосся подружать воду і вогонь. Такі зачіски додадуть внутрішньої сексуальності, контролюють роботу статевої сфери і дають силу в екстремальних ситуаціях.

Стрілець. Самі по собі Стрільці достатньо консервативні. Вони не люблять строгість, як у поведінці, так і в одязі та зачісках, і в той же час уникають екстравагантності. Жіночі варіанти зачісок стрільцівського типу - це поєднання короткої стрижки спереду з довгим кінським хвостом ззаду. Зачіска Афіни Паллади дуже точно відображає тип жінки Стрільця. Чоловічі зачіски цього знаку часто можна спостерігати в історичних і псевдоісторичних фільмах. Також ці зачіски можна побачити на зображеннях Зевса-громовержця і інших стародавніх богів Азії і Європи. Власникові зачіски цього знаку буде супроводжувати успіх у громадській, політичній і релігійній діяльності. Стрілець дає людині самоповагу і коректує роботу печінки.

Козеріг. Зачіски Козерогів повинні вимагати мінімум часу на догляд та підтримка форми. Кращий варіант-голова, лиса як коліно або заховані під головний убір волосся. Зачіски козерога сприяють успішній кар'єрі і зміцнюють кістки.

Водолій. Цей знак контролює здоров'я судин, гармонізує роботу артерій і вен. У всьому іншому повна свобода і легковажність.

Риби. Зачіски риб це коси. Як зв'язок з космосом і символ світової гармонії. Здійснюють позитивний вплив на весь організм.

Додати коментар


Захисний код
Оновити