Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як вибрати фарбу для волосся

Багато хто з жінок хотіли б змінити колір свого волосся. Це пов'язано з різними причинами. Деякі просто хочуть, щось змінити у своєму житті, деякі намагаються наздогнати модними тенденціями. А багатьом жінкам просто не подобається свій колір волосся. Поговоримо докладніше про те, як правильно вибрати фарбу для волосся.

Вибирати фарбу потрібно виходячи з декількох чинників, таких як колір очей, волосся, гардеробу. Але основним, що передусім має впливати на вибір - це стан самого волосся, тобто їх густота, колір, довга і наявність сивини. Наприклад, довге волосся більш чутливі до фарбування, а для густого волосся потрібна більша кількість фарби. Колір очей повинен гармоніювати з кольором волосся. Світлим очам повинна відповідати світла фарба, і навпаки, для темного волосся потрібно застосовувати темні тони.Фарбування волосся - дуже важкий і трудомісткий процес, тому його краще довірити професіоналу. Вам необхідно заздалегідь визначитися на який термін Ви хочете змінити колір волосся. Якщо достатньо надовго, то процес фарбування буде складним і без допомоги фахівця тут тим більше не обійтися. Ну а, скажімо, освітлити кінчики волосся Ви можете і цілком самостійно.

 

Якщо змінити колір волосся необхідно не на довго, то можна використовувати різні туші, фарбувальні шампуні і гелі, і інші подібні засоби. Як правило такі барвники триматися не біліший од тижня або до першого змивання, і поступово їх колір сходить нанівець.


Подібні короткочасні барвники не здатні зафарбувати сивину, однак вони практично нешкідливі для волосся. Це надає Вам можливість часто змінювати колір волосся і вибирати необхідну зовнішність. Ви будете, мало не кожен день дивувати оточуючих. До того ж ці засоби не містять головного ворога для волосся - перекису водню, тому Ваші волосся залишаться здоровими на довго.

Додати коментар


Захисний код
Оновити