Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Мелірування волосся

Мелірування волосся незмінно зберігає свою популярність. З його допомогою можна не тільки замаскувати з'являються сиве волосся, але і зробити вигляд жінки яскравішим і цікавішим, не вдаючись до радикальної фарбуванні волосся.Але є випадки, коли серйозний майстер відмовиться робити мелірування:

 

  • недавня забарвлення або хімічна завивка є ризик отримати абсолютно божевільні кольору;
  • волосся, пофарбовані хною: повірте, пасмочки кольору апельсина не завжди виглядають привабливо;
  • якщо волосся у поганому стані, мелірування лише підкреслить їх недоліки.

 

Найрозумніше спочатку підлікувати волосся.


Способи мелірування

Найпростіший і давно існуючий спосіб мелірування за допомогою шапочки, з дірочок якої виділяються окремі пасма, і на них наноситься спеціальна пудра. При цьому здійснюється освітлення до 7 тонів.

Але більш яскравого та цікавого результату можна досягти, застосувавши нові види мелірування волосся.
Американське мелірування

Цей спосіб дозволяє за допомогою відблисків надати волоссю живий і природний вигляд, а також візуально збільшити їх обсяг. Вибирають не один, а два або навіть чотири відтінки фарби. Чим більше тонів, тим цікавіше результат.

Американське мелірування краще всього виглядає на темному волоссі будь-якої довжини, у блондинок же контрастні пасма на світлому фоні виглядають досить грубо і неохайно.

До речі, це не той випадок, коли в оновленні іміджу вам може допомогти подружка в домашніх умовах. Цей вид мелірування настільки складний творчий процес, що за нього і не кожен майстер візьметься. Повірте, вибравши американське мелірування, не варто шкодувати грошей на хороший салон; розчарування може виявитися величезним.

Мелірування "Мажімеш" і "Баліяж"

Це найбільш щадні види мелірування. "Мажімеш" роблять за допомогою фарби на кремовій основі з додаванням воску. Фарба не містить пергідролю, тому при такому мелірованії неможливо досягти білявих відтінків.

М'який золотавий відтінок на волоссі це максимум, що може "Мажімеш". Зазвичай волосся при цьому просто освітлюються на 3-4 відтінку.

"Мажімеш" відмінно виглядає на світлих і світло-русявих волоссі, він візуально додає волоссю об'єм і красиву гру відблисків. Однак на темному волоссі він буде практично непомітний.

"Баліяж" це фарбування лише кінчиків волосся. Відмінно виглядає на короткому волоссі і градуйованих стрижках. А ось для довгого волосся зовсім не підходить.

Що б ви не вибрали, пам'ятайте, що після мелірування знебарвлені волосся стають крихкими, ламкими і вимагають дбайливого до себе відношення. Варто використовувати бальзам-кондиціонер після кожного миття волосся, а 1 раз на тиждень застосувати на волосся відновлює маску.

Додати коментар


Захисний код
Оновити