Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Колорування волосся

Види колорування волосся

Існує дуже складне багатобарвне колорування волосся, цей метод фарбування волосся окремими, різними пасмами застосовуючи для цього більш ніж два кольори, а точніше не кольори, а барвника. В основному барвники вибираються дуже близькі за кольором, тону. Якщо при колорування ви використовуєте природні відтінки, то це додасть вам і вашому волоссю чіткості, підкреслить їх структуру, покаже всі задумки стрижки, яку ви обрали.

Якщо ж ви віддаєте перевагу колоріровать, застосовуючи для цього більш екстравагантні і контрастні тони, то знайте, що таке колорування додасть вашому образу неповторності і великий оригінальності. Наносячи різноманітні відтінки при колорування пасма беруться по черзі. Пам'ятайте, що при колорування темного волосся фарбу потрібно тримати довше, щоб відтінок зафіксувався. При колорування волосся можна використовувати від двох відтінків до десяти, більше не потрібно виглядає не дуже, тому, що відтінки не підкреслюють один одного, а навпаки заперечують. При колорування не користуйтеся дешевими фарбами, використовуйте фарби відомих, випробуваних брендів. Фарба впливає на волосся від 30 хвилин до 3 годин (при колорування темного волосся).

Колорування волосся можуть застосовувати жінки будь-якого віку. Воно підійде кожній. Єдине попередження, стежте за відтінками, не використовуйте яскраві, екстравагантні кольори, якщо ви зріла жінка. Використовуйте для колорування волосся природні кольорові гами і переходи між відтінками також здійснюйте в тій же кольоровій гамі.

Якщо робити акцент на натуральні відтінки, освітлення або затемнення волосся буде відбуватися не однаково в різних частинах волосся. Результатом такого колорування є те, що при різних укладках на передній план зачіски будуть виходити різні відтінки. Щоб зробити цей ефект більш не помітним, або навпаки виділяється, фахівці підбирають спеціальні кольори, або близькі за колірною гамою або навпаки - далекі.

Для молоді дівчат і жінок ідеально підійдуть яскраві і веселі колоріровать пасма. Навіть такі як, наприклад, червоні, сині, зелені. Ці кольори називаються (божевільними квітами) Crazy Colors. Також дуже модним і поступово розширюється кольором для колорування є неоновий. Точніше сказати, це зовсім не колір, а властивості колорування. Цей вид фарбування волосся поступово переходить поп-арту в звичайне життя і радують веселих і життєрадісних дівчат, любительок екстравагантного моди.

Отмотая час років на 15 назад, ми побачимо, що неонове колорування собі дозволяли тільки лише самі відірвані панки. Сьогодні ж неонове колорування успішно займає своє місце на волоссі сучасних модниць і модників. Ця новинка заслужила особливої уваги. Неонове колорування дає можливість необмежених експериментів з квітами і тонами для фарбування вашого волосся. Використовуючи цей новий метод колорування, ми можемо дозволити собі змінювати відтінки волосся під сукні, сумочки і навіть під колір лаку для волосся.

Божевільне колорування Crazy Colors найчастіше застосовують на тих волоссі, які втратили свій колір або були до цього промеліровани. Використовується в цьому методі колорування спеціальний не дуже стійкий гель. Цей гель і забарвлює ваші волосся в потрібний колір. Якщо використовувати його для колорування темного волосся, то очікуваного ефекту швидше за все ви не отримаєте. Цей гель можна повністю змити використовуючи звичайний шампунь за шість - вісім разів миття голови. Це колорування не шкідливо всі відомого мелірування. Та до статі, гелі які використовуються для такого способу колорування мають щадний ефект для вашого волосся. До їх складу не входять компоненти які можуть негативно вплинути на здоров'я і вид вашого волосся. Виглядати таке колорування буде просто незабутньо і карколомно. Але якщо ви не хочете щоб після колорування вас спіткало глибоке розчарування в виконане, то я пораджу вам звернутися до професіонала, в салоні краси вам зроблять незабутнє колорування і ви не будите розчаровані. Найчастіше і практично у всіх салонах для колорування використовують гель з рожевим, жовтим, фіолетовим, зеленим і блакитним відтінками. Гель, яким користуються в салоні завжди зроблений відомим брендом. Основа в такого гелю для колорування повинна бути натуральною, щоб не зіпсувати здоров'я вашого волосся. Якщо ви вирішили зробити колорування в перший раз, то вам порадять використовувати для цього всього лише один відтінок, а якщо ж ви постійний клієнт салону краси і постійно колоріруете своє волосся, то вибирайте скільки хочете різних відтінків. Зазвичай, при колорування пасма фарбують вертикально, але є і горизонтальна техніка фарбування пасом волосся. Горизонтальне фарбування волосся вимагає особливої техніки, вона сильно відрізняється до звичної техніці вертикального фарбування. Використовувати горизонтальне колорування в домашніх умовах не рекомендують, так, як можна отримати зовсім не той результат, на який ви розраховували. Для того щоб вам зробили горизонтальне колорування краще звернеться в салон краси до професіоналів. Існують ще деякі технології фарбування волосся, наприклад, за трафаретом. Цей метод колорування дозволяє створювати на волоссі правильні геометричні візерунки, використовуючи для них самі екстравагантні кольори.


Колорування темного волосся

Для того щоб колорування темного волосся пройшло успішно і фарба взялася за волосся. Потрібно використовувати суміш цикламени, червоного корала і перцю чилі. Тільки в цьому випадку колорування темного волосся буде ефективним. Також при колорування темного волосся можна наносити фарбу тільки на кінчики волосся, це теж виглядає дуже елегантно. Колорування волосся, фото, можна подивитися в салонах і на сайтах. І після порівняння вибрати метод і спосіб колорування для себе.

Так, що майте на увазі, що сьогодні для зміни іміджу можна не перефарбовуватися повністю, а просто зробити колорування.

Додати коментар


Захисний код
Оновити