Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Модні зачіски

Модні зачіски 2013 продовжують тенденцію попередніх періодів. При всьому різноманітті стрижок їх об'єднує ухил у бік практичності. Природно, що залишається розряд святкових зачісок, які роблять з урочистої нагоди. Це весілля, бал, звану вечерю або інше світський захід. З такої нагоди можна дозволити собі витратити кілька годин на зачіску й укладання. У всіх інших випадках сучасна жінка прагнути спорудити у себе на голові щось оригінальне, але практичне.

 

Така постановка питання не випадкова. Жінки всіма силами брати участь у всіх аспектах сучасного життя нарівні з чоловіками. Вже нікого не дивує жінка-керівник, топ-менеджер, політик і т.д. Якщо раніше вона переважно займалася домашніми проблемами і ростила дітей, то зараз вона хоче встигнути скрізь, що, природно, залишає їй мінімум часу на власний зовнішній вигляд. А його просто необхідно підтримувати на самому високому рівні і регулярно роблячи модні зачіски.

У більшості сучасних дам не залишається часу на складні вишукування. Їм потрібно привести себе в порядок за максимально короткий час. Більше того, їм потрібно зробити таку зачіску, яка витримає напружений графік роботи. Кому сподобатися, якщо укладання розвалиться ще до обідньої перерви?

 

Модні зачіски 2013 намагаються підкреслити красу жінки з оглядкою на її переваги і недоліки. Приховати недоліки форми особи або структури волосся - це ціле мистецтво. Не всім дано ідеальна форма обличчя і сильні здорові від природи волосся. Але модні стилісти обов'язково допоможуть вам, запропонувавши відповідні цікаві модні зачіски. Довжина волосся в даному випадку не має ніякого значення, бо є відмінні укладки для будь-якої довжини.

Зараз модно змінювати довжину, форму і спосіб укладання чубчика. Чубчик - це та частина зачіски, яка може внести родзинку в будь-яку укладку. Її можна зробити довгої, короткої, прямий, косий, асиметричною, укласти на бік або закинути наверх. Всі варіанти можна доповнити аксесуарами типу шпильок, шпильок і т.д. Ніхто не відміняв такі засоби укладання як плойка і гребінець. З їх допомогою можна підкрутити кінчики волосся, зробивши милу романтичну укладання.

 

Додаткову різноманітність в індивідуальний стиль вносять кошти укладання і фіксації. Виконуючи модні зачіски, жінка (дівчина) легко відобразить свій настрій і стан душі. Гелі, муси, лаки різного ступеня фіксації допоможуть зберегти обсяг і структуру вашої укладання на цілий день. Якщо ви хочете внести кілька штрихів іншого кольору, вам не обов'язково фарбуватися, можна просто використовувати лак вподобаного кольору. Молодь віддає перевагу різкі відмінності за кольором окремих локонів. Жінки постарше зупиняються на відмінностях в один-два тони. При цьому фіксуючі засоби наносяться на голову в мінімальних кількостях, тільки підкреслюючи задумку жінки або стиліста.

Грайте своїми фантазіями, дерзайте, робіть щось нове і незвичайне. практикуючи модні зачіски. Пам'ятайте, що навіть у самій простий повсякденному зачісці є кілька варіантів для родзинки. Не бійтеся застосовувати стрічки, живі квіти у волоссі та інші аксесуари, поєднувані з вашим нарядом.

Додати коментар


Захисний код
Оновити