Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вечірні зачіски

Вечірні зачіски, безумовно, викликають захоплення. Створюючи їх, ви хочете підкорити, спокусити, створити романтичний образ. Зачіска зобов'язана поєднуватися з вашим нарядом, відображати внутрішній світ. І, до того ж, вона не повинна створювати вам проблем на вечорі. Тобто, має бути зручним. Танцюючи, не можна допускати думку про те, що якимось невірним рухом ви зіпсуєте той шедевр, який споруджували довгий час. Адже, що вибилися пасма і скосити на бік вечірня зачіска не додасть вам шарму. А, скоріше, просто-напросто зіпсує настрій.Для початку визначтеся зі своїми уподобаннями. У цьому вам допоможуть різноманітні журнали, фотографії з минулих світських вечірок або прийомів. Причому врахуйте те, що зачіски в журналах створюються просто для однієї лише фотографії і на справжньому святі можуть стати причиною поганого настрою. Неодмінно порадьтеся зі своїм перукарем. Ця людина як ніхто інший вже знає ваші смаки в зачісках і здатний порадити щось ділове. Обговоріть також з ним і питання забезпечення необхідного догляду за волоссям до свята, щоб ваше волосся виглядали найбільш кращим чином.

 

Як вибрати відповідний стиль для вечірньої зачіски?

Зроблена у професійного майстра за допомогою спеціальних засобів для фіксації та укладання волосся, висока вечірня зачіска буде радувати вас і оточуючих досить довгий період часу. Вона підійде практично для будь-якого вечора. Така зачіска просто чарівна й елегантна у своїй простоті.

Вечірні зачіски в стилі половина вниз і нагору теж підходять для будь-якого торжества. В залежності від вашого типу волосся, ця зачіска здатна зберігати форму впродовж всього дня. Вона підходить для юних представниць прекрасної статі, тому що уособлює злегка романтичний погляд на саму зачіску.

Якщо погода гарна і вам не треба буде нікуди виходити з місця проведення свята, то розпущене волосся - найкращий варіант. Але він жодним чином не підходить для зимового заходу. Розпущене волосся до цих пір в моді і виглядають дуже романтично.

Додаткові аксесуари до вечірніх зачісках.


В даний час перед вами величезний вибір різноманітних аксесуарів для зачісок. Ось тільки мала їх частина:

- Діадема або тіара у вигляді обруча або розімкнутої маленької корони;

- Живі квіти. Напевно, самий традиційний варіант прикраси волосся, який досі не втратив своєї актуальності. Доповнені живими квітами, вечірні зачіски виглядають просто фантастично. Але тут слід підбирати квіти дуже обачно, наприклад не прикрашати волосся занадто великими квітами. Не забудьте порадитися з флористом і з вашим перукарем щодо довговічності квітів. Така прикраса не тільки має бути достатньо довговічним, але і зберігати первинну свою свіжість.
Як вибрати перукаря для створення вечірньої зачіски?

Спочатку необхідно вибрати не менше двох кандидатів, для такої відповідальної роботи. Неодмінно зустріньтеся з ним особисто, уважно вислухайте їх бачення вашої вечірньої святкової зачіски. Ідеальною рекомендацією майстру стане та обставина, що перукар запропонує зачіску, яка відповідає з вашим стилем і смаком. До того ж, бажано подивитися фотографії вечірніх зачісок цього майстра. Дізнатися, як довго він їх створює. І, звичайно ж, зробити невелику «репетицію». Адже, цілком можливо, що та чи інша вечірня зачіска на волоссі моделі може виглядати надзвичайно, а на вас - не виправдає очікування. Структура і довжина волосся мають величезне значення при створенні вечірньої зачіски. І це варто враховувати.

Бажаємо Вам приємно торжества і чарівною вечірньої зачіски.

Фото вечірніх зачісок

Додати коментар


Захисний код
Оновити