Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стрижка кучерявого волосся

Такий негласний закон природи: той, кого Бог наділив прямим волоссям, мріє про кучерях, а ті, у кого кучеряве волосся, якими способами мріють їх вирівняти. Що ж, у наш час навіть неможливе стало можливим, тому всі забаганки жіночої статі (і чоловічого, до речі, теж) легко здійснимі.

Тим не менш, незаперечний той факт, що кучеряве волосся приносять набагато більше клопоту, ніж прямі. Їх складно укладати, так, і стрижка кучерявого волосся теж не з легких. Адже стрижка кучерявого волосся повинна бути дуже майстерно виконана для того, щоб укладання повторювала природний напрямок волосся. Стрижка кучерявого волосся повинна виконуватися майстром своєї справи, щоб після сушки Ваша зачіска не нагадувала удар розрядом 220 В.Стрижка кучерявого волосся повинна виконуватися з усією відповідальністю, адже від неї залежать способи укладання. Багатьох дівчат, початківців перукарів, дуже цікавить питання, як правильно робиться стрижка кучерявого волосся. Існує безліч майстер-класів, де показується стрижка кучерявого волосся. Найбільш популярний урок «Стрижка кучерявого волосся» топ-стиліста Удо Вальза з Берліна.

Найчастіше стрижка кучерявого волосся проводиться таким чином, щоб волосся потім можна було носити прямими. Тому, якщо, наприклад, у вас тонке напівдовгому кучеряве волосся, а вам хочеться вирівняти їх, тоді стрижка кучерявого волосся повинна проходити за певними правилами.

В першу чергу, необхідно визначити, наскільки сантиметрів слід прибирати довжину. Стрижка кучерявого волосся повинна враховувати ступінь посічені кінці, для того, щоб після стрижки, волосся виглядали живими і здоровими. Щоб стрижка кучерявого волосся була виконана професійно, волосся після неї не пушілісь і не завивалося ще більше, стрижка кучерявого волосся повинна бути «тупа», тобто, потрібно стригти не ножицями, а лезом. Удо Вальз вважає, що стрижка кучерявого волосся повинна включати довгу косу чубок, яку при необхідності можна укладати назад в яку-небудь високу екстравагантну зачіску.

Стрижка кучерявого волосся може завершитися тонуванням або забарвленням в який-небудь насичений колір або відтінок. Від цього стрижка кучерявого волосся буде виглядати ще ефектніше, а волосся придбають приголомшливий блиск і стануть більш еластичними.

Стрижка кучерявого волосся завершується випрямленням волосся за допомогою фена та гребінця, у якої натуральна щетина. Стрижка кучерявого волосся закінчується укладанням, коли волосся ділять на косий проділ, налагоджуючи довгу чубок і фіксуючи її лаком. Самі волосся можна розсипати по плечах, щоб склалося враження, ніби вони були під вітром.


Стрижка кучерявого волосся може обійтися і без випрямлення, якщо ви побажаєте створити вечірній варіант. Тоді вам потрібно буде підняти волосся і закрутити їх на потилиці. Можна стрижку кучерявого волосся укласти і в черепашку, зібравши волосся у хвіст на потилиці і закрутивши його навколо своєї осі.

Якщо ви захочете після стрижки кучерявого волосся прибрати чубок назад, то вам потрібно буде між пальцями розтерти краплю воску і укласти її так, як ви хочете. Стрижка кучерявого волосся може ідеально підійти для вечірки, якщо ви під час сушіння витягніть волосся вгору, а кінці подкрутите вниз.

Запам'ятайте, що яка б не була стрижка кучерявого волосся, головний акцент буде на довгою косою чубку.

Стрижка кучерявого волосся може бути за типом такою ж формою, як і стрижка на прямому волоссі. Але, не забувайте, що весь час вирівнювати волосся це шкідливо. І стрижка кучерявого волосся повинна бути такою, щоб навіть без укладання волосся не стирчали в різні боки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити