Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Яка зачіска підійде для повного обличчя?

Дівчата з пишними формами можуть бути такими чарівними і привабливими! Якщо знайти свої родзинки і підкреслити їх, то всі вади і недоліки стануть другорядними і малопомітними. Якщо повненька дівчина підбере правильний варіант зачіски, то акцент буде зроблений на ній, а не на зайвої повноті.Залежно від стрижки повне обличчя може ще більше розплився, а може стати витонченіше і наблизитися до правильних контурах. Крім того, за допомогою зачіски можна підкреслити привабливі риси обличчя і завуалювати дрібні недоліки. Коротше кажучи, вдала зачіска може кардинально змінити життя пишечки в кращу сторону.У цьому житті вона відчуватиме себе впевненою і сліпуче красивою.

 

Зачіски на довге волосся для повних дівчат

Велика довжина волосся ідеально підходить для повненьких дівчат. Струмуючі пасма візуально витягають як контур обличчя, так і округлі фігуру.Не слід випрямляти і пригладжувати довге волосся - цей варіант гарний тільки для худеньких дівчат. Повненьким дамам слід подбати про об'ємності зачіски. Досягти ефекту об'ємності можна за допомогою стрижки каскадом або накручування волосся. Филировка волосся також додасть обсягу зачісці.Хвилясте волосся або спадаючі локони відмінно поєднуються з повним особою і пишною фігурою.

Повненьким дівчатам можна укладати довге волосся по-різному, але кожен раз намагатися надати зачісці об'ємність. Локони і завитки можна фіксувати самими різними способами. Однаково добре буде виглядати високий хвіст або волосся,вільно розпущене по плечах і спині. Якщо при цьому дівчина зупинить свій вибір на косий чубчик, вона потрапить прямо в яблучко. Така чубчик - ідеальний варіант для круглого особи, до того ж вона робить будь-яку зачіску вишукано стильною і модною.

Зачіски для повних на волосся середньої довжини

Такі зачіски гарні для повних і дуже повних дам, так як вони чудово гармонують з великими формами і круглим обличчям. Зачіски на волоссі середньої довжини збавляють жінці вік і додають елегантності і витонченості. Один важливий нюанс: довжина волосся повинна бути нижче лінії підборіддя,інакше обличчя буде здаватися простіше і грубіше, зникне баланс в пропорціях.

Як і у випадку з довгим волоссям, продовжуємо дотримуватися правила об'ємності. Вітаються багатошарові стрижки драбинкою і каскадом, а також завивки і об'ємні зачіски.Також слід уникати гладких і прямого волосся - вони не найкращим чином підходять для круглої форми обличчя. Пасма середньої довжини можна моделювати кожен раз по-новому: підкручувати їх всередину або назовні. Додатковий обсяг зачісці додадуть укладальні муси і пінки. Можна скропити волосся біля коріння спеціальним лаком.Зачіски для повних на коротке волосся

Короткі стрижки не в пріоритеті у повних дам, особливо, якщо у них кругле обличчя з подвійним підборіддям. Однак власницям не дуже масивного підборіддя відмінно підійдуть короткі модні стрижки, більше того, саме вони додадуть особі м'якості і миловидності.Сьогодні в колі пишечек вельми популярна зачіска на коротке волосся з казковою назвою «ельф».

Вибираючи відповідну зачіску для повних дівчат, слід підпорядкувати її вирішенню основного завдання: максимально приховати наявні вади і дефекти і вивести на перший план все достоїнства і переваги.Кваліфіковані стилісти допоможуть створити найвдаліший образ - гармонійний, збалансований і стильний. Для кожної повненький дівчата знайдеться свій ідеальний варіант зачіски, який зробить її справжньою красунею.

Додати коментар


Захисний код
Оновити